Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Maaş Hesap Açma

Akbank şubelerine gelerek vadesiz mevduat hesap türlerinden birisi olan maaş hesaplarını açabilirsiniz. Akbank maaş hesabını açabilmeniz için ilk olarak maaşınızı Akbank şubelerine taşımanız veya maaşınızın yattığı kurumun Akbanka ile anlaşmalı olması gerekmektedir. Bütün bu şartların yerine getirilmesi durumunda Akbank şubelerine gelerek maaş bordronuzu da banka görevlilerine ibraz ederek işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Akbank şubelerinden maaş hesabı açtığınızda maaşınızı her ay Akbank bankamatik kartı ile kullanabilirsiniz. Ancak Akbank’ın maaş özel müşterilerine sunduğu hizmetler sadece bunlarla sınırlı değil. Akbank müşterisi olmanın keyfini yaşayabilmeniz için sizlere özel olarak pek çok hizmet Akbank tarafından sunulmaktadır.

akbank kredi başvurusu

akbank kmaaş hesabı başvurusu

Akbank maaş hesabı açtırdığınızda sahip olduğunuz hesap ile birlikte alışveriş yapma imkanına da sahipsiniz. Akbank şubelerine gelerek vadesiz mevduat hesabı açtırdığınızda istediğiniz zaman para çekme ve para yatırma gibi basit bankacılık işlemlerinizi zahmetsiz ve çok kolay bir şekilde yapmaya hak kazanırsınız. Bunun yanı sıra Akban Maaş hesabı olarak kullanılabilen Akbank vadesiz hesap ile birlikte Akbank banka kartı, kredi kartı, Artı Para, çek, Menkul ve Yatırım hesabı başvurusunda da öncelikli olarak yer alırsınız. Sizlere uygun olan indirimleri anında kullanırsınız.

Akbank Maaş hesabı sayesinde faturalarınız ve kredi kartlarınız için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu hesap ile birlikte kira, aidat vb. ödemeleriniz için düzenli ödeme talimatı vererek rahat bir nefes alabilirsiniz. Bunun yanında maaşınızı Akbank maaş kartı ile birlikte bütün Akbank ATM’lerinden 24 saat nakit çekebilirsiniz. Akbank maaş hesabını açma işlemini gerçekleştirdikten sonra alışverişlerinizi banka kartınızı kullanarak da yapabilirsiniz. Bunun için maaşınızı vadesiz hesabınızdan nakit taşımaya gerek kalmadan ve en kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Maaş Hesabı Açmak için Gerekli Evraklar

Akbank maaş hesabınıza Akbank Direkt ve ATM’lerden 7 gün 24 saat ulaşabilir ve internet bankacılığı üzerinden bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Akbank sayesinde hiçbir şekilde yorucu süreçlerden geçmezsiniz. Sizlere sunulan tek form ve imza ile birlikte işlemlerinizi kolayca ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun yanında Akbank Telefon Şubesi’nde de kullanabileceğiniz Akbank Banka Kartı şifrenizi hemen alabilir ve maaşınızın son durumunu telefon veya internet üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Kategori: Akbank
Yazar: Tarih: 26 Haziran 2016 - 2:01:19

Benzer Konular

Yukarı Çık