Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Kredi Sorgulama Sayfası

Akbank kredi sorgulama sayfası ile en uygun krediler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun içinse Akbank internet bankacılığını veya Akbank Direkt hizmetlerini kullanabilirsiniz. Akbank Direkt hizmetleri sayesinde bütün işlemlerinizi tek tuşla yapabilirsiniz. Cep telefonundan veya bilgisayardan Akbank Direkt’e üye olarak Akbank’ın bütün kredi ürünlerini görebilirsiniz.

Kredi sorgulama sayfasında taşıt kredisi, konut kredisi, eğitim kredisi ve ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Örneğin: Akbank ihtiyaç kredilerini kredi sorgulama sayfasında görebilirsiniz.

akbank kredi başvuru

akbank kredi başvuru

Son olarak düzenlenen ihtiyaç kredi oranları ise şu şekildedir;

10.000 TL tüketici kredisi çekilirse 374 TL aylık taksit ile 36 ay vade ile toplamda 13.449 TL geri ödeme yapılacaktır.

Akbank konut kredisi faiz oranlarına göre yine size bir örnek verirsek:

100.00 TL konut kredisi çekilirse aylık 1613 TL ödemeli olarak 120 Ay vadeli olarak çekilen kredide toplam geri ödeme miktarı 195.970 TL olacaktır

( Yazıyı hazırlarken aklıma gelen bir notu ileteyim dedim. Türkiye’de ortalama konut alma yaşı nedir? Çoğunlukla emeklilikle birlikte konut alınıyor. Şu an emeklilik yaşı yüksek ama daha önceleri erken emeklilik olduğu için ikisinin ortalamasını alıp ortalama konut alma yaşını 50 diyorum. 50 yaşındayken 100.000 TL lik bir ev aldınız ve 500 tl ye kira verdiniz diyelim 20 yıl sonra sadece faizini geri ödeyebiliyorsunuz ana parasıyla birlikte 40 yıl sonra parası çıkıyor ve  o zamana kadar kim öle kim kala bakalım TL nin parasal değeri ne ola..) 

Bu oranların sahibi olabilmek için hemen Akbank şubelerini ziyaret edin veya Akbank Direkt ile hemen başvur seçeneğini tıklayın.

Kategori: Akbank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 29 Mart 2016 - 9:25:37

Benzer Konular

Yukarı Çık