Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme

Akbank kredi kartı borcu taksitlendirme işlemi nasıl yapılır?Kredi kartları günümüzde vazgeçilmezlerimiz olmuştur. Ödemesi harcaması kadar kolay olmayan kredi kartları borçları bireyleri finansal zorluk içine sokmaktadır. Kredi kartı borcu yüzünden maddi zorluklar yaşayanların sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

Akbank kredi kartı borcu nedeniyle kartı kapatılan kişilere kredi kartı borcunu taksitlendirme imkanı sunarak müşterilerini bir nebze rahatlatmıştır. Akbank kredi kartı borcu taksitlendirme işlemlerinde müşterilerine borcun üzerine belli bir faiz uygulayarak ödeyebileceği sınırlar içerisinde taksitlendirme yapmıştır.

Böylece toplam borç taksitlendirildiği için borçlu kişiye ödeme kolaylığı sağlanmış olmaktadır. Yapılandırmanın tek koşulu bankanın bu borcunuzu ödeyeceğinize inanması yani yapılandırma işleminin ardından bu borcu ödeyebilmek için yeterli görmesidir.

Kredi kartı borcu yapılandırma işlemine başvurmak için şubelere giderek talebi beyan etmeniz ve bunun üzerine bir dilekçeyle başvuru yapmanız gerekmektedir. Banka yetkilisi sizi yapılandırma ile ilgili bilgilendirecektir. Aynı işlemi telefon bankacılığı üzerinden de kolaylıkla yapmanız mümkündür. 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 numaralı telefonu arayarak da yapabilirsiniz.

Yapılan görüşmelerin ardından bankanın müşteriyi uygun görmesiyle taksitlendirme süreci başlamış olur.

Kategori: Akbank, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 20 Ocak 2016 - 4:31:28

Benzer Konular

Yukarı Çık