Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Kredi Kartı Borcu Kapatma Kredisi

Akbank kredi kartı borcu kapatma işlemleri hakkında bilgiler:Bir çok tüketici bilinçli kart seçmediğinden ve kendi ekonomik gelirine göre harcama yapmadığından bir süre sonra kartlarla başı belaya girebiliyor. Eğer gerekli önlemler alınmadıysa ve çözüm aşamasında tüketici tarafından bir şey yapılmadı ise bankalar genelinde kara listeye düşmeden tutunda ekonomik sicilinizin bozulmasına ve hatta bankalar nezlinde itibarsızlaşmaya kadar gidiyor. Borçlarımızla alakalı bir sıkıntıya düştüğümüzde neler yapabiliriz buna bakalim.

Kredi kartı borçlarınızın içinden çıkamaz hale geldiyseniz ve artık faiz üstüne faiz bindiği için de ödeyememe noktasındaysanız, halk arasında borç kapatma kredisi olarak da bilinen borç transferi kredisi alabilirsiniz. Borç kapatma kredisi olarak da bilinen bu tüketici kredisinde amaç borcunuzu birden fazla borçlu olduğunuz bankalardan tek bir bankaya transfer etmektir.

Bu anlamda Akbank ‘ ın size verdiği hizmet sizin yerinize diğer bankalara olan borç problemini bitirmek ve kendisine uygun faizle uzun vadede bir ödeme planı sunmaktır. Bunun için yapılması gereken tek şey sorununuzu çözümsüz hale getirmeden bankaya gerekli evraklarla birebir müracatta bulunmaktır. Hem borcunuzu tek bir elden ödemiş olacaksınız hemde daha geniş vade imkanına sahip olacaksınız.

Kategori: Akbank, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 22 Ocak 2016 - 8:33:25

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Orhan dedi ki:

    Benimde acil krediye ihtiyacim var.Bana bu konuda yardimci olursaniz size minnettar olurum.Yardimlarinizi bekliyorum.İyi calismalar.

Yukarı Çık