Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Kredi Faiz Oranları Güncel

Bireysel kredi türlerinde onlarca farklı kredi seçeneği bulunan Akbank’ta; nakit ihtiyaçlarınız için alabileceğiniz ihtiyaç kredileri, ev sahibi olmak isteyenler için konut kredisi türleri, araç satın almak isteyenler için de taşıt kredisi türleri ve bu kredi türleri faiz oranlarını sizler için bu yazımızda listeledik…

Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 

 • Ev Geliştirme Kredisi: Evinizde yapacağınız dekorasyon değişiklikleri, tadilatlar ve eviniz için yapacağınız tüm harcamalar için kullanabileceğiniz bu kredi türünde bütçenize uygun vade seçenekleri ve faiz oranları var. Aylık %1,29 faiz oranı ile 36 aya varan vade seçenekleri ile siz de ev geliştirme kredisi alabilirsiniz; tabi bu kredi türünden yararlanabilmeniz için risk ve istihbaratta sorun olmamalıdır.
 • İpotekli İhtiyaç Kredisi: Aylık %1,29’dan başlayan faiz oranı ile kredi notu riskli olan, alabileceğinden daha yüksek bir kredi miktarı için başvuran ya da yeni bir kredi almak için bankanın ipotek talep etmesi durumunda kullanabileceğiniz ipotekli ihtiyaç kredisini uygun ödeme koşulları ile alabilirsiniz.
 • Bayram Kredisi : Akbank ihtiyaç kredisi çeşitleri arasında yer alan bayram kredisinde %1,19’dan başlayan faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Bu kredi kapsamında ödeme erteleme seçeneği de bulunmaktadır.
 • Kredim Akbankta: 48 aya varan vade seçenekleri ile aylık %1,24’den başlayan faiz oranları ile alabileceğiniz klasik Akbank ihtiyaç kredisi başvurularınız için şubelerin yanı sıra; Akbank Direkt uygulamasını, telefon ve internet bankacılığı, ayrıca Akbank ATM’lerini kullanabilirsiniz.
 • Maaş Müşterilerine Özel Kredi: Maaş müşterilerine özel kredi seçeneğinde ayda sadece 293 TL ödeyerek 10.000 TL krediyi uygun faiz oranları ile alabilirsiniz. Bu kredi türünde faiz oranları müşterilere özel olarak belirleniyor ve %1,14’den başlıyor. Bu bankadan maaş alan müşteriler; ihtiyaç kredileri, taşıt kredileri ve konut kredilerinden yararlanabilirler.

Akbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları 

 • 0 KM Taşıt Kredisi: Aylık %1,13’ten başlayan faiz oranları ile 0 km araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar, uygun faiz oranları için Akbank taşıt kredisi kampanyasından yararlanabilirler. Bu kredi türünden yararlanmak için gelir belgelenmelidir.
 • 2.El Taşıt Kredisi: Akbank’ta 2.el taşıtlar için alacağınız kredilerinde de aylık faiz oranları %1,13’ten başlıyor. Bu kredi türünde 48 aya kadar vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz.
 • Volvo Taşıt Kredisi: Volvo’ya özel taşıt kredisi kampanyası düzenleyen Akbank’ta, bu kampanya kapsamında Volvo markalı alacağınız araçlar için düşük faiz oranları ve uygun ödeme seçenekleri sunuyor.
 • Toyota Taşıt Kredisi: Akbank’ta özel fırsatlar ile Toyota araç sahibi olabilirsiniz. Gelirinizi belgeleyerek alacağınız bu kredi türünde düşük faizler ve uygun ödeme koşulları var.

Akbank Konut Kredisi Faiz Oranları 

 • Peşinatsız Konut Kredisi: Bu kredi türünde almak istediğiniz kredi türünde konutun ekspertiz değerinin tamamına kredi kullanabilirsiniz. Aylık %0,97’den başlayan faiz oranları ile 120 ay vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz.
 • Ara Ödemeli Konut Kredisi: Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlerin tercih ettiği Akbank ara ödemeli konut kredisi ile 3, 6 ya da 12 ay aralıklarla yapacağınız ara ödemelerle kredi çekebilir ve ev sahibi olabilirsiniz. Bu kredi türünde komisyon ödemeniz de gerekmez.
 • Yeni Evim Konut Kredisi: Aylık %0,97’den başlayan faiz oranları ile alabileceğiniz Yeni Evim Mortgage ile 120 ay vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Bu kredi türü sabit faizlidir.
 • Kentsel Dönüşüm Konut Kredisi: Riskli alan ve riskli yapılar için alabileceğiniz kentsel dönüşüm konut kredisi için başvurularınızı Akbank şubelerinden yararlanabilirsiniz.
 • Sabit Faizli Konut Kredisi: Ev sahibi olmak için Akbank sabit faizli konut kredisi ile hayallerinize kavuşmak daha kolay. Aylık %0,97 faiz oranları ile 120 aya varan vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Bu kredi türü, risk almak istemeyen tüketiciler için önerilir.

 

Kategori: Akbank
Yazar: Tarih: 10 Kasım 2016 - 9:54:13

Benzer Konular

Yukarı Çık