Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Hesaplama 2016

İhtiyaç kredisi, özel ve devlet bankalarının bize sunduğu tüketici ve bireysel kredilerdir. Örneğin konut kredisi, taşıt kredisi, tatil kredisi, eşya kredisi, evlilik ve eğitim için kredi alınabilir. Akbank’ın bize sunduğu birçok yenilikleri ve bir çok avantajlar sunuyor sunmaya devam ediyor. Hem de düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi verilmektedir.
Sadece yapmanız gereken bankaya ihtiyaç kredisi için başvurulması gerekmektedir. Bankanın krediden sorumlu bankacıdan yada banka müdüründen ihtiyaç kredisi için başvurmak. TC kimlik numarası, tastikli maaş bordrosu bütün bilgilerini verdikten sonra ihtiyaç kredisinin onaylanıp onaylanmadığını 3 gün içerisinde öğrenebilirsiniz. Ya da bunu yapamıyorsanız bankanın internet sitesine girip öncelikle kayıt olun. Adını, soy adını, kurumunu, TC kimlik numaranı ve maaş bordronuzu bütün bilgilerinizi doğruca girdikten sonra ihtiyaç kredisi butonuna tıklayın. Ve fiyat belirleyin.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA 2016

Örneğin; maaşın 1.300 TL diyelim. Sana verilecek kredi tutarı 9.000 TL miktar çıktı.Bunun faiz oranı % 0 ‘dir. Maaşı 1.300 TL civarında olan bir emekliye 5.000 ile 8.000 TL arasında miktar verilmekte ve faiz oranlarını düşürmektedir. Bu da bankanın büyük bir insanlara sunduğu büyük avantajlarından biridir.

Kategori: Akbank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 1 Mart 2016 - 12:00:04

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. erkan dedi ki:

    15000 bin TL ihtiyacım var aylık 2330 lira gelirim devlet kurumunda çalışıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Yukarı Çık