Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Esnafa Özel Kiralık Kasa

Akbank birbirinden özel hizmetler sunmaya devam ediyor. Son dönemlerde esnafa olan hizmetlerini daha da artıran ve bu konuda öncü bir banka olan Akbank esnafa özel kiralık kasa hizmeti ile yepyeni bir ürün kampanyası ortaya koymaktadır. Akbank şubelerinde bulunan kiralık kasalarda, değerli eşya ve evraklarınızı güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Bununla birlikte 31 Aralık’ a kadar kiralayacağınız kasalar, yıllık 150 TL’ den başlayan Esnafa Özel avantajlı fiyatlarla Akbank şubelerinde yer almaktadır. Akbank’ta kiralık kasalarda ilk kullanım sırasında, kiralama hizmeti bittiğinde size iade etmek üzere depozito alınmaktadır.

Bunun yanında kiralık kasa yıllık ücret tahsilatlarında, kasanın bağlı olduğu vadesiz Türk Lirası Hesapta yeterli bakiye olmaması durumunda veya limit yetersizliği, kartın kapalı olması gibi sebeplerle kasanın bağlı olduğu Akbank şubesinde kredi kartından ödeme yapılamaması durumunda ve yıllı​​k kira bedeli, müşterinin banka bünyesindeki diğer vadesiz hesaplarından ya da depozitodan ücretlerin alınması da mümkün olmaktadır. Üstelik Akbank’tan esnafa verilen kiralık kasalar, kasa boylarına ve ödeme aracına göre farklı ödeme planları ile sunulur.

Kategori: Akbank
Yazar: Tarih: 2 Aralık 2015 - 7:01:25

Benzer Konular

Yukarı Çık