Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank EFT Ve Havale Saatleri 2016

Akbank şubelerinden veya bankamatiklerinden Akbank hesap kartınızla birlikte kolay bir şekilde EFT ve havale yapabilirsiniz. Acele para gönderme işlemlerinizi aynı zamanda Akbank mobil ve Akbank internet bankacılığı üzerinden yapmak da mümkündür. Bunun için Akbank bankamatiklerinden, mobil şubelerinden veya Akbank şubelerinden 09.00 – 17.00 arasında havale veya EFT yapabilirsiniz.

Para gönderimlerinde başka şubelere aktarma ücreti kesilmemektedir. Bunun yanında Akbank ile birlikte güvenli bir şekilde para göndermelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank üzerinden yapılan EFT ve havale işlemlerinde bu saatlerin dışında yapılan işlemler ertesi güne yansımaktadır. Mesai saatlerinde içerisinde yapılan para gönderme işlemleri anında karşı hesaba geçmektedir.

Akbank üzerinden havale ve EFT işlemlerini yaparken para gönderilecek olan kişinin IBAN numarasının veya hesap numarasının bilinmesi gerekir. Para gönderme miktarının belirlenmesinin ardından kimlik bilgilerini doğrulayarak hızlı bir şekilde para gönderiminde bulunabilirsiniz. Akbank para gönderme işlemlerinde bakiyeniz üzerinden de aktarım yapabilirsiniz.

Akbank başka bankalara para gönderilmesini de bu sistem sayesinde kolaylaştırmaktadır. Yenilenen saatler de bu şekildedir.

Kategori: Akbank
Yazar: Tarih: 28 Şubat 2016 - 8:38:52

Benzer Konular

Yukarı Çık