Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Direkt Uygulaması

Akbank Direkt Mobil Bireysel uygulaması ile bankanız artık bir tık ile cebinizde! Cep telefonunuza veya tabletinize kolaylıkla indirebileceğiniz Akbank direkt mobil bireysel uygulaması ile para transferinden yatırım işlemlerine kadar birçok bankacılık işlemlerinizi oldukça kolay ve hızlı bir şekilde yaparak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş ana sayfası ile özel bir mobil bankacılık deneyimi sunacak olan Akbank direkt uygulaması tek şifreyle giriş seçeneği ile kolaylığa kolaylık katmaktadır.

Akbank Mobil Bankacılık Uygulaması

akbank direkt

akbank direkt

Kredi kartı bilgileri ile de giriş yapabileceğiniz bir sistem olan Akbank direkt kullanımı oldukça kolay. Uygulama içinde yer alan en yakın Akbank ve döviz hesaplama modüllerinden Akbank müşterisi olmasanız bile faydalanabilirsiniz. Akbank direkt mobil bireysel uygulamasını iOS 6 ve üstü işletim sistemli bir iPhone veya iPad ile kullanabilirsiniz.

Android 2.3. ve üstü işletim sistemli bir telefon veya tablet ile bu uygulamadan faydalanabileceksiniz. Akbank şifre telefonu ve Akbank direrkt şifresi olan ya da Akbank kredi kartı kullanan müşteriler de bu uygulamayı kullanabilecekler. Uygulamaya ilk kez giriş yaparken müşteri numarası ile giriş seçeneğini seçtiğinizde müşteri numaranız ve Akbank direkt şifreniz istenecektir.

Akbank Mobil Uygulama Şifre Alma

Daha sonra telefonunuza gelen Cep Şifreyi girerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz ile giriş yaptığınızda ise kredi kartı numaranız ve Akbank direkt şifreniz istenecektir. Daha sonra telefonunuza gelen cep şifreyi girerek uygulamaya giriş yaparak kolaylıklarından faydalanabilirsiniz.

Kategori: Akbank
Yazar: Tarih: 13 Mart 2016 - 9:00:24

Benzer Konular

Yukarı Çık