Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Chip Para Kazandıran Kampanyalar

Akbank ile birlikte Chip Para kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Bu kampanyalar arasında yer alan ödemeler ve diğer kampanyalar ile birlikte en yeni ve özel kampanya şartlarının sahibi olmak söz konusu olmaktadır. Bu ödemeler arasında yer alan bütün fırsatları anında alabilir ve ödemelerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ödemeler içerisinde bulunan ve genel olarak ödemelerde yer alan kampanyalar arasında en özel indirimleri ve avantajları kullanabilirsiniz.

Akbank Chip Para kazandıran kampanyalar arasında akaryakıt ve market kampanyaları bulunmaktadır. Axess kart ile birlikte yıl sonuna kadar, ilk 100 TL ve üzeri market ve akaryakıt harcamanızdan sonra yapacağınız her 100 TL ve üzeri akaryakıt ve market harcamanıza 10 TL, toplam 50 TL chip-para hediye olarak verilmektedir. Bu
kampanyadan yararlanabilmek için ilk harcamadan önce KATIL yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmanız gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmaya başlamak için belirtilen numaralara SMS göndermeniz gerekmektedir.

akbank neo kart chip para

akbank neo kart chip para

Diğer yandan kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır. Akbank tarafından düzenlenen bu kampanya kapsamında, akaryakıt ve market sektörlerinde, Axess üye işyeri olmaksızın ilk 100 TL ve üzeri harcamadan sonra yapılan her 100 TL ve üzeri akaryakıt ve market harcamasına 10 TL, toplam 50 TL chip-para hediye edilmektedir. Buna ek olarak kampanyaya dahil olduktan sonra bütün bireysel Axess, Wings ve Free asıl/ek kredi kartlarınız ile kazanabileceğiniz toplam chip-para 50 TL ile sınırlandırılmaktadır.

Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyaları

Diğer kampanyalarda olduğu gibi bu kampanyadan kazanılan chip-paralar kartınıza anında yüklenecektir. Üstelik aynı gün içerisinde aynı işyerinden yapacağınız 100TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahil edilmektedir. Ayrıca Yatsan’da da Chip Para kazanma şansı vardır. Axess’e özel 1000 TL ve üzeri alışverişlere %10 chip para kampanyası 1-31 Aralık 2015 tarihlerinde Axess, Axess Business,Wings , Wings Business, Free, Neo,Bank O’Card Axess ve de sanal kart ile 1.000 TL ve üzeri tek ödeme ve vade farksız taksitli işlemlerde geçerli olacaktır. Bu kampanyalardan hemen yararlanabilirsiniz.

Kategori: Akbank
Yazar: Tarih: 22 Aralık 2015 - 6:15:16

Benzer Konular

Yukarı Çık