Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Bankamatik En Yakın

Akbank 1948 yılında ilk şubesi  Adana da kurulmuş 68 yıllık bir bankamız. Türkiye’nin en değerli markası haline gelmiş bir bankadır. Çok geniş bir müşteri portföyüne sahip bir bankadır. Türkiye genelinde yaklaşık bin şubesi vardır. Müşterilerine sunmuş olduğu cazip kampanyaları ve çok gelişmiş bir teknolojiye sahip Akbank, bir çok müşterisi de şubesine gitmesine gerek kalmadan internet sitesinde, gerekse bankamatiklerinden istedikleri tüm işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Tüm fatura ödemelerini, havale yatırım gibi tüm işlemlerini yapıyorlar.

Türkiye genelinde 4000 aşkın ATM vardır. Müşterileri ATM’lerden istediği saate nakit ihtiyacını karşılamakta, hatta Akbank kartlarının haricinde dahi tüm kartlar için nakit çekme imkanı sunmaktadır. Size en yakın Akbank bankamatik şubesini de öğrenmek çok kolay. Bilgisayarınızdan veya akıllı cep telefonlarından Akbank internet sitesindeki, en yakın ATM yazıp, bulunduğunuz şehir, ilçe ve mahalleyi yazarak, size en yakın ATM yi haritalı olarak görebileceksiniz.

Yani yoldan geçen birisine sormanıza hiç gerek yok. Ayrıca internet sitesinden bir çok avantajlı kredi veya kredi kartlarına, oturduğunuz yerden TC kimlik numaranızı ve iletişim bilgilerinizi yazmanız yeterli. Anında cevabı  iletişim bilgilerinize iletilmektedir. İnternet kullanımı içinde şubeyi gitmeye gerek kalmadan Akbank direkt internet sitesinden direk şifre alabilir, bireysel internet sitesinden yararlanabilirsiniz. Akbank’ın o kadar gelişmiş bir internet sitesi var ki. Tüm şikayet ve önerilerinizi dahi, sayfasından yazabilirsiniz. Mobil cep uygulamasından da yararlanabilir, istediğiniz yerde Akbank ile tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm sorularınızı ve cevaplarını bulabileceğiniz 444 25 25 numaralı müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Kategori: Akbank
Yazar: Tarih: 31 Mart 2016 - 9:15:11

Benzer Konular

Yukarı Çık