Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Axess Kredi Kartı Bayram Kampanyaları

Akbank Axess ile birlikte siz de bu Ramazan Bayramı içerisinde birbirinden özel fırsatların sahibi olabilirsiniz. Türkiye’nin en çok kazandıran kredi kartı olan Akbank Axess, Ramazan Bayramı’na özel olarak kredi kartı kampanyaları düzenliyor. Akbank Axess kredi kartınız ile birlikte Türkiye’de binlerce firmada taksit kazanma, taksit erteletme ve puan kazanma seçeneklerinin sahibi olabilirsiniz. Bu sayede Ramazan Bayramı’nı sevdiklerinizle birlikte mutlu bir şekilde geçirebilir ve işlemlerinizi çok daha kolay bir şekilde yapmanın mutluluğunu  yaşarsınız.

Akbank Axess Kredi kartı Ramazan Bayramı için özel olarak düzenlediği kredi kartı kampanyaları sayesinde sizlerin bu bayramda bütün isteklerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyor. Böylece masraflarınızı karşılarken nakit ve diğer sorunları düşünmezsiniz. Her zaman kolay bir şekilde avantajların sahibi olursunuz. Kampanyalarını her zaman yenileyen Akbank Axess kredi kartı, Ramazan Bayramı 2016 için özel olarak yeni firmalar ile anlaştı. Bu kampanyalar ile ilgili detaylı bilgileri de bu yazımızda bulabileceksiniz. İşte Ramazan Bayramı’nın Akbank Axesst tarafından düzenlenen birbirinden özel kredi kartı kampanyaları

2016 Kredi Kartı Bayram Kampanyaları

Axess’e özel olarak bir kampanya düzenlemektedir. Buna göre, GittiGidiyor.com’da Ramazan Bayramı süresinde Haziran ve Temmuz 2016 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL chip-para anında hediye olarak verilmektedir.

Akbank Axess Ramazan Bayramı için özel olarak Ecco’da da indirimler düzenlemektedir. Axess’e özel olarak hazırlanan bu kampanya sizlere pek çok fırsat sunuyor. Haziran ve Temmuz 2016 tarihleri arasında Ecco mağazaları’nda tek seferde yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL chip-para hediye olarak verilmektedir. Bununla birlikte ek olarak 8 taksit de verilmektedir.

Akbank Axess’te kampanyalar bitmiyor. Axess’e özel olarak düzenlenecek olan bu kampanyada Haziran ve Temmuz 2016 tarihleri arasında SportSoul mağazaları ve www.sportsoul.com ’da tek seferde yapacağınız ilk 300 TL ve üzeri alışverişe 30 TL chip-para hediye olarak verilmektedir. Bütün bu avantajların yanı sıra ek olarak 8 taksit seçenekleri de sizlerin olmaktadır. Hemen Akbank Axess alın ve siz de kazanmaya başlayın.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 28 Mayıs 2016 - 7:49:57

Benzer Konular

Yukarı Çık