Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Artı Para Blokesi Ne Zaman Kalkar? Artı Para Limit Artırma

Akbank tarafından sizlere sunulan artı para, nakit avans olarak kullanabilen ve her zaman nakit sorunlarınızın üstesinden gelmenizi sağlayan bir sistem olarak yer alıyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından birisi olan Akbank bu sayede kullanıcılarının nakit para sorunları ile karşı karşıya kalmasını engelliyor. Akbank Artı Para ile birlikte sizler de istediğiniz her noktada para çekebilir ve nakit ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde çözebilirsiniz. Akbank artı para ile günün her anında hesabınızda yeterli para olmadığında Artı Para kullanabilirsiniz. Bu nakit desteği ile birlikte Akbank güvencesiyle acil nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz. Bunu yanı sıra ödemelerinize ve alışverişlerinizi istediğiniz gibi sürdürme şansına sahip olabilirsiniz.

Akbank tarafından sizlere sunulan Artı Para hizmeti aslında bir kredili mevduat hesabı olarak tanımlanmaktadır. Bu da acil nakit ihtiyaçlarınız için limitinizin her an sizi beklemesi demektir. Akbank Artı Para içerisinde yer alan limitinizi kullanmadığınız sürece sizler hiçbir şekilde faiz veya ücret ödemek durumunda kalmazsınız.

artı para

artı para

Akbank Artı Para limitiniz ile pek çok şey yapabilirsiniz. Sizlere çeşitli kolaylıklar sağlayan Akbank Artı Para ile dilediğiniz her an Akbank şubelerinden ya da Akbank bankamatiklerinden  nakit para çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer Neo kartınız varsa bu kartı kullanarak alışverişlerinize devam edebilir ve aynı zamanda ödeme günlerini unutma sorunu yaşamadan vereceğiniz otomatik ödeme talimatı ile evlerinizin veya iş yerlerinizin fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi hemen ileterek de Artı Para limitinizi ek olarak başka hizmetler için de kullanabilirsiniz. Banka kredi taksitlerinizin yanı sıra kredi kartı ve sigorta ödemeleriniz için de bu artı parayı kullanabilirsiniz.

Akbank Artı Para Limitini Artırmak

1 günlük kullanımın yanı sıra 7 ve 30 günlük kullanımlar olarak da sizlere sunulan Akbank Artı Para limitlerini artırabilmeniz için yapmanız gereken tek şey Akbank şubelerine gelmek. Bununla birlikte artı para hesabınız üzerinde eğer bir bloke varsa hemen Akbank Artı Para borcunuzu öğrenmeniz gerekecektir. Çünkü bu borçları ödemeden kart blokenizin kalkması mümkün değildir. Akbank limitlerinizdeki blokenin kalkması ile birlikte yeniden Akbank Artı Para hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kategori: Akbank
Yazar: Tarih: 9 Temmuz 2016 - 11:32:02

Benzer Konular

Yukarı Çık