Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Apı Portal Nedir?

Akbank Apı Portal Nedir? Teknolojisinin gelişmesi ile birlikte Akbank da birbirinden yeni uygulamalarını hayata geçirmeye başlamıştır. Akbank Apı Portal ile mobil uygulamalarınızı daha avantajlı ve efektif bir şekilde kullanabilirsiniz. Akbank Apı Portal, ile en yeni ve iyi finansal girişimci fikirlerini görebilir ve uygulayabilirsiniz. Akbank bütün dünyada uygulanan dijital teknolojideki gelişmeleri hızla izlemekte ve bunları Türkiye’ye getirmektedir. Bu sayede bankacılık ürün ve hizmetlerine uygulanan yeni uygulamalar müşterilere birçok alanda kolaylık sağlamaktadır.

Akbank tarafından bütün müşterilerin hizmetine sunulan bu hizmetler özel donanımlarla sunulmaktadır. Bir banka olarak Akbank, Uygulama Programlama Arayüzü ile Apı ile özel bir bankacılık deneyimi yaşamanızı sağlamaktadır.  Application Programming Interface – API olan bu uygulama bütün Akbank müşterileri tarafından kullanılmaktadır. Yenilenen tüm uygulama geliştiricilerinin hizmetinde açılan ilk banka olan Akbank ile siz de ekonomik ve finansal hayatın gelişmelerini takip edebilirsiniz. Bu uygulama ile dünyanın her yerindeki finans alanında uygulama geliştirmek isteyen kişi ve kuruluşlar, API’ler ile işlemlerini takip edebilmektedir.

akbank API portal

akbank API portal

API ile hesaplarına erişerek uygulama geliştirme çalışmalarını yürütebilen müşteriler, dünya ekonomisinin kalbinin attığı merkezleri anında görüntüleyebilmektedir. Bu uygulama ile finans alanında fikri ya da projesi olan tüm girişimcilerin, Akbank API portal altyapısını kullanarak geliştirecekleri en yeni uygulamaları hayata geçirebilmektedir. Akbank ilerleyen günlerde çok daha parlak fikirleri müşterilerinin hizmetine sunmayı hedeflemektedir.

Akbank tarafından uygulanan API, bireysel ya da küçük girişimcilerin yanı sıra, kurumsal teknoloji şirketlerinin araştırma geliştirme birimlerine de açık olarak hizmet vermektedir. Bu hizmet sayesinde API servislerini açılması ve kullanılması daha kolay olmaktadır. Türkiye’deki bu uygulamayı ilk kez sunan Akbank modern bir  banka olarak, bu kuruluşlar ile iş birliğini geliştirmektedir. Bu hizmetlerin sonucu geliştirilecek uygulamalarla, değişen teknolojiye en hızlı şekilde adapte olabilen bir banka olmaya çalışan Akbank müşterilerine verdiği hizmet çeşitliliğini artırmaktadır. Dünyada ve Türkiye’deki küçük girişimcilere olanak sağlayarak gelişimi de hızlandıran öncü banka olmayı isteyen Akbank, API uygulamasını ilerleyen günlerde sosyal medya üzerinden de tanıtacaktır. Siz de Akbank müşterisi olarak bu hizmetlerden anında yararlanabilir ve ayrıcalıkların sahibi olabilirsiniz.

Kategori: Akbank
Yazar: Tarih: 17 Nisan 2016 - 12:15:19

Benzer Konular

Yukarı Çık