Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank Altın Fiyatları

Akbank altın mevduat hesaplarına sahip olarak yatırımlarınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Altın yatırım hesaplarının daha iyi bir şekilde kullanılabilmesi için Akbank, mevduat özelliği taşıyan bir sistem uygulamaktadır. Akbank ile vadesiz TL, USD veya EURO hesaplarınız aracılığı ile gram cinsinden alacağınız 24 ayar altınlarınızı kullanabilirsiniz.

Akbank Altın Hesabı Nedir?

Altın yatırımlarınızdan daha fazla kazanç elde etmek için Akbank Altın Mevduat Hesabı’nda sizin için değerlendirmektedir. Bununla birlikte Altın Mevduat Hesabınız için hesap işletim ücreti ödenmemektedir. Bu hesap sayesinde 995/1.000 saflık değerindeki 24 ayar altınınızı Akbank şubelerinden veya isterseniz alternatif Akbank dağıtım kanalları üzerinden 7 gün 24 alıp satabilirsiniz. İsteyen kişiler, altın hesaplarındaki altınların, 1, 2.5, 5, 10, gr. ve katları olarak gram altın olarak teslim alabilmektedir.

Akbank altın hediye çeki

Akbank altın hediye çeki

Akbank Altın Hediye Çekleri

Bu yöntemi dışında Akbank altın hediye çeklerinden de yararlanabilirsiniz. Bu hesap içerisinde minimum işlem tutarı 0,01 gram olarak değerlendirilmektedir. Bunun yanında vadesiz altın mevduat hesabınızdaki birikimleriniz 100.000 TL karşılığına kadar Devlet güvencesi ile korunmaktadır. Böylece yatırımlarınız zarara uğramaz.

Kategori: Akbank
Yazar: Tarih: 6 Nisan 2016 - 12:39:54

Benzer Konular

Yukarı Çık