Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank 4425 Smsle Kredi Başvurusu

Türkiye’nin en büyük ve en başarılı bankalarından biri olan Akbank, kurulduğu ilk günden bu yana sunduğu olanaklar ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Zaman zaman yaptığı kampanyalar ile her türlü kolaylığı sağlayan Akbank, özellikle kredi başvurusu alanında büyük başarı sağlamıştır. Daha önceleri sadece şubeye giderek yapabildiğimiz kredi başvurularını artık internet ve sms aracılığı ile de yapabiliyoruz.

akbank smsle kredi

akbank smsle kredi

Üstelik bu sayede bankaya gitmek zorunda kalmıyor ve zamandan tasarruf ediyoruz. İnternetin yanı sıra sms ile kredi başvurusu da müşterilerin en çok tercih ettiği yöntemlerden biri oldu. Öyle ki; Akbank 4425 smsle kredi başvurusu yapmak ise çok kolay. Anında kredi başvurusu yaparak, başvurunuza anında cevap alabileceğiniz bu yöntem sayesinde hiç vakit kaybetmeden başvuru sonucunuzu da görebilirsiniz.

Akbank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank 4425 smsle kredi başvurusu için yapmanız gereken çok basit. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne GELİRİNİZİ, ardından bir boşluk bırakarak büyük harflerle KREDİ yazıp 4425’e gönderiniz. Başvurunuz sadece 5 dakika içinde sonuçlanacak olup, yine cep telefonunuza kısa mesaj olarak gelecektir. Böylece sonucunuzun olumlu olması halinde gerekli evrakları hazırlayarak bankaya gittiğiniz takdirde hiç beklemeden kredinizi alabilirsiniz. Ya da, bankaya gidecek vaktiniz yoksa ve bankada gerekli tüm evraklarınız varsa krediniz anında hesabınıza aktarılıyor. Siz de kredi başvurusu yapmak için Akbank 4425 smsle kredi başvurusu yöntemini kullanabilirsiniz.

Kategori: Akbank, Akbank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 12 Kasım 2015 - 7:00:42

Benzer Konular

Yukarı Çık