Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Akbank 2. El Araç Kredisi

Akbank ikinci el araç kredileri sayesinde hayalini kurduğumuz arabaya artık bir adım daha yakınız. İşin güzel tarafı bir çok marka ile anlaşmalı olan Akbank, sizler için çok uygun faiz avantajları ile kredi imkanı sağlamaktadır. Akbank araç kredilerinde diğer bankalara göre 1 adım daha önce geçmiş durumdadır. Sadece kredi değilde finansman sağlayan katılım bankaları ile rekabet halindedir. Ama büyük banka olması bir avantajdır sizde tercihinizi ona göre yapabilirsiniz.

Araç kredileri sıfır ve ikinci el araç  kredisi olarak kullanılabiliyor. Sıfır araçlara gücü yetmeyen kimselere sunulan en güzel imkandır bu bence. Türk milleti olarak kadın olsun erkek olsun hepimiz arabalara oldukça düşkünüzdür hele ki bayan sürücülerin iyiden iyiye arttığı günümüzde araba merakının modası hiç bir zaman geçmeyecek. Bazı konularda takıntılı olan özellikle de olmuşken en iyisi hiç kullanılmamış olanı olsun diyenler varken bir yandan da ucuz olsun ayağımızı yerden kessin yeter diyenler için 2.el araç kredileri oluşmuş ve çok ta iyi olmuş. Ancak 2.el araç kredisi kullanabilmek için bazı şartlar var bunlar;

Akbank ‘ın sunmuş olduğu 2.el taşıt kredisinde ilk aranan şart alınacak aracın yaşının en fazla 5 olması gerekiyor yani 2000 model bir araç için kredi kullanamıyorsunuz bu tabi binek araçlar için geçerli, diğer aranan şartlar normal araç kredisi hatta bireysel ihtiyaç kredisinin istenen evraklarıyla hemen hemen bire bir. Şu an ki sunduğu faiz oranı bütün vadeler için % 1, 32 üstelik kampanyalı.

Kategori: Akbank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 22 Mart 2016 - 9:02:28

Benzer Konular

Yukarı Çık