Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ailem Ziraat Güvencesinde Nedir?

Ailem ziraat güvencesinde hizmeti ile sevdiklerinizi koruma altına alabilirsiniz. Ailem Ziraat güvencesi nedir, sizler ile tüm detaylarını paylaşmak istiyoruz.  Bana bir şey olmaz ben aileme destek sunmaya korumaya devam ederim şeklinde düşünmek sizce ne kadar doğru? Hayatın bize neler getireceğini bilemeyiz. Bu nedenler ailenizi Ziraat güvencesi altına alın.

Eğer Ailem Ziraat güvencesi altında hizmetinden yararlanır iseniz ve kaza nedeni ile vefar ederseniz 10 yıl boyunca Ziraat bankası ailenize gelir garantisi veriyor. Yasal varislerinize 25 bin TL tazminat ödemesi yapılıyor. Sizin belirleyeceğiniz yasal varisinize ayda 1.000 TL ödeme 10 yıl boyunca devam ediyor.

Bunun yanı sıra her eğitim döneminde Eylül ayında yılda bir kere 1000 TL eğitim destek tazminatı ödeniyor. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için 10 yıl boyunca 118 TL ödeme yaparak sevdiklerinizin geleceğini koruma altına alın.

Talep edenler 2 katı prim ödemesi yaparak hizmetleri 2 kat arttırabilirler. Detayları Ziraat bankası müşteri hizmetlerini arayarak alabilirsiniz. Dileyenler Ziraat bankası resmi web adresinden de bilgilere ulaşabilirler.

Kategori: Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 17 Şubat 2016 - 8:48:56

Benzer Konular

Yukarı Çık