Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Aidatsız Kredi Kartı Tavsiyesi

Kredi kartı ekstrenizde yılın bazı dönemlerinde kart aidatı olarak kesinti yapılan belirli miktarlar görürüz. Her ne kadar küçük rakamlar gibi görünse de her ay ödemediğimiz için canımızı sıkmıyor gibi görünse de aidat ödemeyeceğiniz kredi kartları var. Aidatsız kredi kartı tavsiyesi isterseniz, hangi kartlarda aidat ödemeyeceğiz derseniz birkaç örnek sunalım.

Bu kartların başında İş bankasına ait olan Maximum kredi kartı geliyor. Maximum kredi kartı kullananlar yıllık 60 ile 150 TL arasında değişen kart aidatını ödemiyorlar.  Maximum kredi kartı hem kampanyaları hem de bu özelliğine bağlı olarak en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Maximum kredi kartının yanı sıra Finansbank Fix kredi kartı da müşterilerinden kart aidatı almamaktadır.  Bu bahsettiğimiz 2 kredi kartından birine ya da ikisine de sahip olmak istiyorsanız bankanın size en yakın şubesine gidip başvuru yapabilirsiniz.

Aidat ödemeyeceğiniz kredi kartınız bir hafta ile 10 gün arasında tarafınıza iletilecektir. Şifre belirledikten sonra kredi kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 8 Aralık 2015 - 12:31:15

Benzer Konular

Yukarı Çık