Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Advantage Kredi Kartı Yılbaşı Kampanyaları

Advantage kredi kartı ile birlikte yeni yıla mutlu bir şekilde girebilirsiniz. Bu kartlar sayesinde gerekli olan bütün durumlardan yararlanma hakkına da sahip olursunuz. Gerek kredileri gerekse kredi kartı kampanyaları ile birlikte birçok yeniliğe imza atan HSBC Advantage bu sayede gerekli olan bütün durumlar için özel ürünler ve kredi kartı kampanyaları içermektedir.

Yılbaşına kadar HSBC kredi kartı alan kişiler çok özel bir yılbaşı hediyesine sahip olabilir. Siz de 01 Aralık 2015 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında HSBC Advantage Kredi Kartı alabilir ve faizsiz – masrafsız 500 TL veya 1000 TL Bedava Kredi seçeneklerini istenilen zaman içerisinde kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Bununla birlikte HSBC Advantage ile BKM Express üzerinden yapılan alışverişler sonucunda anında 20 TL hediye puan kazanabilir ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Advantage kredi kartı içerisinde yer alan bölümlerinizi ve diğer kredi seçeneklerinizi hemen almış olmakla birlikte siz de en uygun kredi kullanım şartlarını ve ödemelerinizi değerlendirme şansına sahip olabilirsiniz.

Kategori: HSBC Bankası, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 12 Aralık 2015 - 3:36:37

Benzer Konular

Yukarı Çık