Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Adabank Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

1984 yılında kurulan Türk bankalarından olan Adabank fazla tanınmasa da ihtiyaç, taşıt, konut kredileri veren ve yatırımcılara ticari destek sunan bankalardandır. Adabank kredi başvuru sonucunu öğrenme ve kredi şartları detayları hakkında tarafınıza bilgi aktarmak istiyoruz. Adabank faiz oranları vade türüne göre değişim göstermektedir.

İhtiyaç kredilerinde en fazla 36 ay, taşıt kredilerin de 48 ay ve konut kredilerinde 120 ay vadeye kadar kredi alabilirsiniz. Kredi başvurularınızı Adabank şubelerine giderek ya da www.adabank.com adresi üzerinden gerekli formları doldurarak yapabilirsiniz. Adabank çalışma sisteminin diğer bankalardan herhangi bir farkı bulunmamaktadır.

Örneğin; kredi kullanabilmeniz için; kredi not aralığınızın yüksek olması gerekiyor. Aylık düzenli gelir sağladığınız işinizin olması ve SSK ödemelerinizi düzenli yapıyor olmanız da diğer şartlar arasında yer almaktadır. Kredi başvurunuzu yaptıktan en geç 2 gün sonra kredi başvuru yoğunluğuna bağlı olarak banka kredi sonucunuzu tarafınıza iletmektedir.

ADABANK KREDİ BORÇ SORGULAMA

Krediniz 2 ayrı başlıkta incelenir. İlk başlık bahsettiğimiz gibi kredi notudur eğer bu not iyi ise anında ön onayınız verilir. Ön onayın ardından da kredi için gerekli evrakları bankaya sunma aşamasına geçilir.

Bu aşamadan sonra bankadan kredinizi alabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlayabilirsiniz. Kredi başvurunuzu banka size bildirmezse de 0212 272 64 20 numaralı telefon hattından müşteri temsilcinize bağlanarak öğrenebilirsiniz.

Adabank İnternet Şubesi Giriş

Müşteri temsilcileri mesai saatleri dışında hafta sonları da hizmet vermektedirler. Bu nedenle arayacağınız saatin önemi bulunmamaktadır. Müşteri hizmetlerini arayarak öğrenmenin yanı sıra Adabank şubelerine giderek de kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Adabank kredi başvuru sonucu öğrenme üst metinde sıraladığımız kadardır. Bundan sonrası size kaldı dilediğiniz yol aracılığıyla kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer krediniz olumsuz sonuçlandı ise bunun nedenini de öğrenmeyi unutmayın. Kredinizin olumsuz sonuçlanmasına sebep olan bu durumu ortadan kaldırmak için de gerekli çalışmaları yapmanız gerekmektedir.  Kredi notu düşüklüğüne bağlı olarak red aldıysa krediniz kredi notunuzu yükseltin. Bankaya ödemediğiniz borcunuz var ise sıfırlayın ve fazla başvuru yapmayın her başvuru da kredi notunuz da düşüş yaşanacaktır.

Kategori: Abank
Yazar: Tarih: 27 Şubat 2016 - 9:13:45

Benzer Konular

Yukarı Çık