Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Adabank İnternet Şubesi Giriş

Sizde Adabank müşterileri arasında mısınız? Soruma cevabınız evet ise hemen size başımdan geçen ve şube derdinden kurtaran kısa bir hikâye paylaşmak istiyorum. Bankadan yapacağım tüm işlemleri için şubeye gidiyordum. Eriniyordum ama maalesef tek çarem şubeye gitmek sanıyordum derken Adabank internet şubesi ile tanıştım. Hatta kendi çabalarımla değil de banka müşteri temsilcisi tanıştırdı beni internet şubesi ile. E ben madem şubeye gitme probleminden kurtuldum sizle de bu muhteşem sistemi paylaşarak sizi de kurtarmam lazım diyerek hemen başlıyorum Adabank internet şubesini anlatmaya;

Adabank internet şubesine giriş yapmak için öncelikle Adabank resmi internet adresine giriş yapmak zorundasınız. İnternet adresine girer girmez ilgili butonlara göz attığınız da internet şubesi giriş bölümünü görebilirsiniz. İşte o bölüme tıkladığımızda sayfa bizi internet şubesi giriş alanına götürecek. İnternet şubesini kullanmak için müşteri numarası ve şifre bilme zorunluluğu var. Ben bu engeli müşteri hizmetlerini arayarak çözdüm. Hemen hem müşteri numaram hem de internet şubesi şifremi karşı taraf aktardı. Adabank telefon bankacılığı numarası 0212 272 64 20’dir.

adabank

Adabank Müşteri Hizmetleri İnternet Şubesi Şifre Alma

Müşteri numaranızı biliyorsanız tek kullanımlık şifre alma şansınız var. Hatta tek kullanımlık şifreyi daha güvenilir bulanlar da var. Sadece belirli bir süre kullanabiliyorsunuz şifreyi. Tek kullanımlık şifre talebiniz doğrultusunda bankaya kayıtlı cep telefonu numaranıza kısa mesaj aracılığıyla gönderilmektedir. Sıraladığım bu işlemlerden sonra bende aktif olarak Adabank internet şubesini kullanamaya başladım. Şehir dışında okuyan kardeşime havale yapmak için bankaya gitmeye son verdim. Paraya ne zaman ihtiyacı olsa girdim internet şubesine 2 dakika da işlem yaptım. Farklı banka olsa dahi EFT işlemini hemen yapabiliyorsunuz.

Adabank Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme

Adabank Kredi ve kredi kartı borcu ödeme, her ay gelen faturaları anında ödeme gibi birçok işlemi yaslandım arkama girdim internet şubesine ve anında, yorulmadan zaman kaybetmeden yapmaya başladım. Sizde şubeye gitmeyi bırakıp internet bankacılığı ile tanışabilirsiniz. İnternet bankacılığı kullanmak ücretsizdir. EFT gibi bazı işlemlerde ek ücret alınmaktadır. O da çok küçük 2 TL, 3 TL gibi rakamlar dolaylarındadır.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 2 Ocak 2016 - 5:47:59

Benzer Konular

Yukarı Çık