Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Adabank İban No Öğrenme

Uluslararası Bankacılık Sistemi için üretine IBAN, dünyanın her yerine istediğiniz zaman para gönderme şansını sizlere vermektedir. Bu numara ile birlikte yurt içinde ve yurt dışında bankalara ücretsiz olarak para gönderebilirsiniz. Hesap numarasının başına gelen ek numaralar ile belirlenen IBAN numarası, 2010 yılından beri ülkemizde uygulanmaktadır. İnternet bankacılığının veya mobil bankacılığın yaygınlaşması ile birlikte de IBAN numarasını kullanan ve bu numarayı öğrenmek isteyen kişilerin sayısı artmıştır. Bankamatiklerden de IBAN ile para gönderimi yapılabilmektedir.

Uluslararası kuruluşlar, para gönderme işlemlerinde sadece IBAN’ı kullanmaktadır. Bankaların IBAN numaralarının öğrenilmesinde yapılacak olan işlemler arasında şubeye gitmek vardır. Şubeye giderek banka ıban numaranızı öğrenebilirsiniz. Adabank IBAN numaranızı öğrenmek için de bir Adabank şubelerine gitmeniz ve IBAN talebinde bulunmanız yeterlidir. İnternet bankacılığı veya telefon bankacılığı ile de IBAN öğrenebilirsiniz.

Adabank müşteri hizmetleri, sizlere telefon başında IBAN numaranızı bildirmekte ve bu sayede günün her anında hesap numaranızı öğrenme şansı sunmaktadır. IBAN numaranızı öğrenmek için  siz de internet bankacılığı, şubeler veya telefon bankacılığını kullanabilirsiniz.

Kategori: Abank
Yazar: Tarih: 16 Mayıs 2016 - 8:25:36

Benzer Konular

Yukarı Çık