Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Acil Tefeci İstanbul

Acil kredi, acil tefeci İstanbul, İstanbuldaki tefeciler..Tefeciler nakit para sorunu yaşayan kişiler için önemli bir nakit desteği sunmaktadır. Bu kişiler, çeşitli yöntemler ile kredi vermektedir. Kredi alacak olan kişiler ile yüz yüze görüşme gerçekleştiren ve kredi verme konusunda anlaşma sağlayan tefeciler, acil nakit sorunlarının çözülmesinde önemli bir görev üstlenmektedir. Bilindiği gibi bankalar kredi vermede artık bir standart uygulamaktadır. Bunun adı kredi notudur. Bankaların bir anlamda ”kafasına göre” kredi vermesini önlemek ve toplum genelinde kredi borçlu sayısını azaltmak için uygulanan bu sistemde, insanlar artık kredi notuna göre değerlendirilmekte ve buna göre kredi almaktadır.

Acil Tefeci Bul İstanbul

Kredi notunun meydana gelmesinde de pek çok unsur etkilidir. Bir sene içerisinde kredi alan kişilerin bu kredilerini zamanında ödemesi, kredi kartları borçlarının zamanında ödenmesi veya ödenmemesi, kredi kartı kullanma alışkanlığı ve kredi borçlarının ödenme sıklığı gibi durumlar, kredi notunu doğrudan etkilemektedir. Türkiye genelinde yapılan araştırmada kredi notunun ortalama puanlarının 1300 – 1400 olduğu görülmüştür. Bu da bankadan kredi almak için oldukça düşük bir puandır ve yeterli değildir. İşte bu durumlarda bankalardan kredi almak isteyen kişiler çıkmaza girebilir.

Tefeci Arayanlar İstanbul

Bankalardan kredi alamayan kişilerin acil nakit sorunlarına da İstanbul ilinin çeşitli semtlerinde faaliyet gösteren tefeciler yardımcı olabilmektedir. İstanbul’un Maltepe, Göztepe, Kartal, Pendik, Kadıköy, Eminönü, Fatih, Bağcılar, Arnavutköy, Taksim, Şişli, Mecidiyeköy, Maslak, Beşiktaş, Kazlıçeşme, Küçükçekmece, Beylikdüzü semtleri başta olmak üzere  birçok noktada İstanbul’da faaliyet gösteren tefeciler ile iletişime sitemiz üzerinden geçebilirsiniz. İlk olarak bu kişiler ile bir ön görüşme yapılmaktadır.

Senetle Borç Para Veren Tefeciler İstanbul

İhtiyaç duyulan kredi miktarı ile ilgili bir değerlendirme yapılmaktadır. Bu değerlendirmede kişilerin aylık gelir durumları, krediyi neden istedikleri ve kredi miktarı ile ilgili bilgiler edinilir. Daha sonra da bir faiz oranı üzerinden verilen kredi ile ilgili ödeme planı çıkartılır. Bu ödeme planı, bazı durumlarda esnetilebilir. Kredi notu olmadan, herhangi bir teminat istemeden kredi alarak acil nakit sorunlarınızı tefeciler ile çözebilirsiniz. Bankalardan kredi çıkartmaya da yarayan bu kişiler, komisyonla kredi vererek sizlere farklı bir alternatif sunmaktadır. Kredi notu düşük olan veya maaşı uygun olmayan kişiler İstanbul’daki tefecilerden borç para ve kredi alabilir.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 30 Mayıs 2016 - 7:45:06

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Göktuğ dedi ki:

  Acil 15000 tl ye ihtiyacım var haziranda hepsi teslim. Acil yanıt bekliyoru

 2. Asım dedi ki:

  30000 lazım ayda2000 odeyebilirim. Donuslerinizi rica ediyorum.

 3. Hulya dedi ki:

  Merhaba senet ile nakit almak istiyorum nasıl yardımcı olursunuz

 4. Ali dedi ki:

  Çok acil 70 000 tlye ihtiyacım var tüm borçlarımı silmek için lazım silip evlencem sadece maaşım bar senetle borç istiyorum yardımcı olursanız sevinirim maaşım 2700 tl

 5. Halil ibrahim dedi ki:

  Acil para ihtiyacım var

 6. satılmış yalçınkaya dedi ki:

  30.000 tl ye aylık 1100 tl ödemeli bana uygun cevabınızı bekliyorum

 7. Ayse dedi ki:

  Kredi lazım

Yukarı Çık