Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Acil Tefeci Ankara

Ankara ili içerisinde oturuyorsanız ve acil olarak nakit ihtiyacı yaşıyorsanız siz de acil kredi alabilirsiniz. Ankara dışında ikamet edenler diğer iletişim kısmından ulaşabilirler. Ankara’nın bütün ilçelerinde bulunan tefeciler, senetle veya komisyonla kredi vererek en uygun faiz oranlarını sizlere sunmaktadır. Burada kullanılan faiz oranları bankalardan alınan krediler ile paralellik göstermektedir. Üstelik bu tefecilerin güvenilir olup olmadığı da sitelerimizden öğrenilmektedir. Daha önceki yazılarımızda da senetle veya komisyonla kredi alırken dikkat edilmesi gereken noktaları belirtmiştik.

 1. Tefeciler ile işlem yapacak olan kişilerin öncelikli olarak bir görüşme günü belirlemesi gerekmektedir. Yapılan görüşme sonucunda alınacak olan kredi miktarı belirlenir.
 2. Daha sonra faiz oranları görüşülür ve sizlerin maaş durumlarına ve maaş alma günlerinize göre bir ödeme takvimi üzerinde anlaşmaya varılır.
 3. Bu anlaşma sonucunda atılan ıslak imzalar ile birlikte senetler yapılır. Senet üzerinde sağlanan anlaşma sayesinde bütün haklarınız güvence altına alırsınız.
 4. Paranızı da elden direkt olarak alabilirsiniz. Yüklü miktarda kredi çekecek olan kişilerin kredileri isteğe göre hesaplara da aktarılabilmektedir.

Tefeci Arıyorum

para lazım

para lazım

Ankara ili içerisinde bankalardan kredi notu nedeniyle veya başka durumlardan ötürü kredi alamayan kişilerin tefecileri tercih ettiği bilinmektedir. Buralardan kredi alan kişiler genelde ev hanımları, öğrenciler, kara listede olan kişiler, kırmızı listede olan kişiler, emekliler maaşlarında haciz olan kişilerdir. Ankara’da bulunan tefeciler bütün bu kişilere ve nakit sorunu yaşayan kişilere yardımcı olmaktadır. Siz de onlardan birisi iseniz ve acil olarak nakit sorunu yaşıyorsanız Ankara’da bulunan tefecilerden yardım alabilirsiniz. Senetle ödenen kredilerde her borç ödemeye karşılık o ayın seneti borçluya verilir. Böylece genel borç üzerinden azalma resmi olarak kaydedilmiş olur.

Bankalara giden kişilerin son dönemlerde çok kolay bir şekilde kredi alamadığı bilinmektedir. Bunun nedeni ise kredi notudur. Kredi notunu etkileyen pek çok faktör bulunmaktadır. Bu konu ile ilgili bilgileri de diğer yazılarımızda bulabilirsiniz. Ankara’da ve diğer büyük şehirlerde sayısı hızla çoğalan tefeciler, yasal çerçevelere uygun bir şekilde kredi faiz oranları belirlemektedir. Bankalardan kredi almanın zor olması da bu alanda bu sektör oluşmasına ortam hazırlamış ve tefecileri tanınmasını sağlamıştır.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 29 Mart 2016 - 12:51:48

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. özkan dedi ki:

  acil 10 bin tl ye ihtiyacım var

 2. Kübra dedi ki:

  Acil 5000 tl ye ihtiyacım var

 3. nurtekin elçin dedi ki:

  Acil ödemelerim nedeniyle nakit ihtiyaçim var kamudan emekliyim her türlü güvence veririm saşartları konuşmak için lütfen acil dönermisiniz

 4. Ceyda dedi ki:

  Merhabalar. Devlet memuruyum. Ankara da ikamet etmekteyim. Bankalardan kredi kullanamıyorum. Acil 5000 TL nakite ihtiyacım var.

 5. Emel dedi ki:

  Acil nakite ihtiyaçım var bana yardımcı olabilirmisiniz rica ediyorum İstanbul’dayım bana dönüş yapabilirmisiniz

 6. Tarık dedi ki:

  40 bin TL paraya ihtiyacım var. İstanbul’da yaşıyorum

 7. Canan dedi ki:

  Emekliyim acil 15.000 TL ihtiyacım var. Taksitle ödeyebilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 8. Eda dedi ki:

  70 bin TL ye ihtiyacımız var
  Görşmek istiyoruz çok acil lütfen dönüş yapın

 9. emir dedi ki:

  İzmir’de oturuyorum çok acil 30.000 TL ye ihtiyacım var 2500 TL maaş alıyorum.

 10. Hakan dedi ki:

  Van’da ikamet ediyorum ssk 2000 TL gelirim var 4 yıldır sabit bir işteyim annemin adına ticari yerde 350 m2 arsamız var ipotek edebilirim acil 60 bin TL ihtiyacım var çok acil lütfen bana ulaşın

 11. korhan dedi ki:

  Antalya ilinde ikamet ediyorum düzenli olarak çalışıyorum şu an için 5 bin TL’ye ihtiyacım var.

 12. MUSTAFA SURURİ dedi ki:

  Devlet memuruyum acil 50.000 Tl ye ihtiyacım var.Senetle aylık 3700 TL gelirim mevcut İstanbul’da yaşıyorum.

 13. Birgül dedi ki:

  Çok sıkıntılı durumdayım bütün çarelerim tükendi 10 bin lira çok acil şekilde ödemem gerekir lütfen yardımcı olun

 14. feyzullah dedi ki:

  Merhaba Ankara’da yaşıyorum memurum aylık 4 bin lira maaşım var acil olarak cevap istiyorum sizden benim 75 bine ihtiyacım var acil olarak bir dönüş yaparsınız sevinirim

 15. osman dedi ki:

  Benim çok acil 50000 tl ihtiyacım var ilgilenenlerin bana ulaşması önemle rica olunur.

 16. Sadık dedi ki:

  Merhaba, yeni iş yeri kurdum. Malzeme getirmek ve operasyonel ihtiyaçlarım için 200.000 tl ye ihtiyacım bulunuyor. Ödeme şartları ve faiz için görüşme rica ederim.

 17. mehmet kara dedi ki:

  Ankara’da kamuda memurum. Acil 15000 TL nakite ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirm

 18. İsmail YEGEN dedi ki:

  Merhabalar en fazla 10 bin TL ye kadar ihtiyacım var. Aylık belgelenebilir 3560 TL gelirim var. Yardımcı olursanız sevinirim..

 19. ercan kara dedi ki:

  Ankara’da ikamet etmekteyim bana acil 11000 TL lazım nasıl yardımcı olursunuz?

Yukarı Çık