Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Acil Nakit Verilir

Temmuz ayı son kampanya pazartesiye kadar bize ulaşmış olun.. Hılzı çözüm için temmuz kampanyasını değerlendiriniz. Acil paraya mı ihtiyacınız var, bankalardan kredi mi alamıyorsunuz, o zaman bu yazımızda acil para bulma yollarının tamamını bulabilirsiniz. Acil nakit verilir! Toplu olarak nakit bulabileceğiniz ilk yöntem banka kredileri. Elbette kredileri ile ilgili bilgisi olan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Fakat, bilmeyenler için diğer yollara geçmeden önce bankalardan kredi alma koşulları ile ilgili kısaca bilgi verelim. Bankalardan kredi çekmek istiyorsanız, öncelikli olarak 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekir. Aylık belgeleyebileceğiniz bir gelirinizin olması ve kredi notunuzun istediğiniz miktardaki krediyi çekebilecek yükseklikte olması gerekir. Kredi notu yüksekliği ve gelir belgesi beyanı koşullarını sağlayamıyorsanız, bankadan çekeceğiniz kredi miktarı tutarı kadar nakit paranız olması gerekir. Paranızı bankaya yatırarak vadeli hesap açıyorsunuz. Kredinizin tutarı kadar para, kredi ödemenizin son gününe kadar banka teminatında kalıyor. Ödeme yapamadığınız dönemler ise, dönem ödemeniz bu hesabınızdan çekiliyor. Vadeli hesabınıza dokunmadan, tüm ödemelerinizi yaptığınız takdirde, dilerseniz paranızı hesabınızdan çekebiliyorsunuz. Ayrıca bu para da, o döneme kadar vadede kaldığı için de artmış oluyor.

Banka Dışında Kredi Veren Yerler

Bankalar dışında para bulabileceğiniz diğer yerlerin başında da şirketiniz geliyor. Son yıllarda özel bazı şirketler, çalışanlarının madur olmamaları için, maaşın birkaç katı kadar faizsiz kredi veriyorlar. Bu kredilerde ödemeler daha kısa tutulması ve uzun süredir kendileri ile birlikte çalışamlara veriliyor olması dışında, almanızda sorun yaşamazsınız. Şirketinizin böyle bir uygulaması olup olmadığını öğrenmek için, muhasebe departmanınız ile görüşebilirsiniz. Bunlar dışında acil nakit para verilir diyen kişiler ise, senetle kredi verenler.

Senetle borç para verenler bankalardan kredi alamayan, acil paraya ihtiyaç duyan kişilere yardım ediyorlar. Her ne kadar faiz oranları bankalara göre çok daha yüksek olsa da, özellikle sağlık ile ilgili bir konuda nakite ihtiyaç duyuyorsanız, bu kişiler ile çalışmayı da düşünebilirsiniz. Senetle kredi verenlere nasıl ulaşabilirim diyorsanız da, bu konuda bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Artık hemen hemen şehirde bu kişiler ile çalışma imkanı bulabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilir ya da konu ile ilgili diğer yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 28 Temmuz 2016 - 2:36:28

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Dilek dedi ki:

  10 bin tl nakite ihtiyacım var.
  Kamu da çalışıyorum.Sizinle nasıl iletişime geçebilirim.

 2. Mesut dedi ki:

  Acil nakit ihtiyacım var 20.000 kredi kartlarını kapatıp aylık düzenli taksitler halinde odeme yapabilirim

 3. Abdil ilhan dedi ki:

  10 yıl maaşla çalışıyorum araç alacağım için nakit ihtiyacım var.

 4. viramşabu ertaşçı dedi ki:

  Acil 20.000 tl’ye ihtiyacım var. Takipte dosyalarım olduğu için bankalardan kredi alamıyorum. Emekliyim ve düzenli emekli maaşım var. Ancak senet imzalayabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

 5. isa dedi ki:

  Acil 8000 liraya ihtiyacım var, 2800 tl maaşım var ve 12 ayda ödeyebilirim, acil dönüş yapabilir misiniz?

 6. Nazan dedi ki:

  Merhaba acil nakite ihtiyacım sizinle Nasıl iletişim kurabilirim

Yukarı Çık