Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Acil Kredi Çekmem Lazım

Pek çok yol deneyip de buna rağmen nakit para konusunda çaresiz kaldıysanız, çok acil kredi çekmem lazım diyorsanız doğru yerdesiniz.

Günlük yaşantımızda hepimizin parasal yönden iniş ve çıkışlarımız olmuştur. Bazen çok sıkıntıya düşüp, ya da hayalimizdeki bir evi arabayı almak istediğimiz ya da sağlık problemleri, evlilik, tadilat, tatil vs. gibi durumlar için acil nakit para ihtiyacımız olabilir. Böyle bir durumda önceevde ve eldeki kıymetli şeyleri satarız ya da maddi durumu yerinde olan en yakın eşe dostta ya da akrabaya konuyu açarız. Onlardan ümidi kesince de bankalara acil kredi başvurusunda bulunuruz. Bankalar bu kredi başvurunuzu değerlendirmek için geçmiş ödemeleriniz karnesi konumunda olan kredi notunuzu hesaplar ve bu kredi notu yüksek olursa kredinizi onaylar ancak bankalara yaptığınız ödemeleriniz geciktirilmiş ve eksik yatırılmış ise kredi notunuz düşük olur ve banka kredi başvurunuzu reddeder. Siz hala çok acil kredi çekmem lazım ama nasıl diye düşünüp durursunuz. İşte bu gibi durumlarla çok sık karşılaşıldığı için hemen harekete geçen pek çok kuruluş, şahıs ve firmalar var. Bu firma ya da şahıslara internet aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Arama motorlarına “acil kredi çekmem lazım ” diye yazdığınızda konunuzun muhatapı olan pek çok site çıkar karşınıza. Bu sitelerde yazan her ayrıntıyı çok dikkatli okuyup , o kişilerle bizzat görüşüp size güven vermiş ise bu işe girmenizi öneririz. Aksi takdirde bulgura giderken evdeki pirinçten de olmayın deriz.

 

>>> Senetle Kredi

Acil kredi çekmem lazım başlığı ile girdiğiniz sitelerin altında yorum kısmına yorum ve iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Kredi veren kurum ya da şahıslar size bu bilgilerden ulaşıp görüşme sağlayabilirler. Uyardığımız gibi bu kişilere karşı son derece dikkatli ve uyanık olmalısınız. Size imzalatacakları senetlerin mümkünse noter onaylı olmasına, şirket ise vergi levhasının olmasına, senetlerin tutarına ve adedine ayrıca vade süresine bakarak, kontrol etmek gerekir. Kesinlikle çok acil kredi çekeyim de nasıl olursa olsun mantığıyla iş yapmayınız. Size güven vermeyen kimselerle de böyle bir anlaşmaya oturmayınız.Acil kredi başvurusu için iletişim adresi: [email protected]

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 16 Mayıs 2015 - 8:33:28

Benzer Konular

Yukarı Çık