Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Acil Kredi Çekmek İstiyorum Ama Sigortam Yok

Nakit ihtiyacı herkesin başına gelebilen bir durumdur. Bu tarz anlarda ilk olarak bankalara başvuru yapılmaktadır. Bankalar ise başvuru yapan kişiler hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapmaktadır. Öncelikli olarak bu kişilerin kredi notu, gelir belgesi durumu, mal varlığı ve sigortası hakkında bilgiler edinilmektedir. Bu başlıkların birisinde bir eksiklik olması durumunda bankalar kredi başvurularını geri çevirebilmektedir. Diğer yandan sigortanın altı ay boyunca sürekli olarak yatması şartı da aranmaktadır.

Kredi Çekmek İstiyorum Ama Gelir Belgem Yok

Bundan dolayı bankalardan kredi çekemeyen kişilerin o an sigortası olmasa bile geçmişe dönük bir inceleme yaptıktan sonra kredilere başvurması gerekmektedir. Bankalardan kredi çekememenin tek nedeni sigortasızlık değildir.

Kredi Çekmek İstiyorum Ama Kredi Notum Düşük

Düşük kredi notu, yeterli gelire sahip olmama ve kara listede olma gibi nedenlerden ötürü kredi çekilemeyebilir. Kredi çekmek isteyen kişilerin tek seçeneği bankalar değildir. Bankalar haricinde alternatif olarak kredi imkanı sunan kurum ve kişiler bulunmaktadır.

Acil Kredi Veren Kimseler

Senetle veya komisyonla kredi veren kişiler ile iletişime geçilebilir. Komisyon üzerinden verilen veya senetle alınan kredilerde de istenen miktar acil bir şekilde ihtiyaç sahibine verilir.

Kategori: Diğer
Yazar: Tarih: 21 Mart 2016 - 8:00:52

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Acil ayın 24 ne kadar 150,000 tl ye ihtiyacım var dedi ki:

    Çok acil kredi lazım

Yukarı Çık