Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

ACİL KREDİ BAŞVURUSU MU NAKİT AVANS MI ?

Tüketici çağında yaşadığımız bu dönemde ihtiyaçlarımız dur durak bilmiyor. Acil bir sağlık problemimizde, çocuklarımızın eğitim masraflarında, sosyal yaşantımızda örneğin: tatil masraflarımız da bile nakit paraya ihtiyaç duyarız. Bankaların sunmuş olduğu kredi imkanlarını kazancımızı ve giderlerimizi iyice hesaplayarak kullanmamız kredi notlarımızın düşmesini engelleyecektir. Kredi notlarımızın yüksek olması ise ileride oluşabilecek acil durumlarda ve ya yatırım planlarımızda bankaların bize acil kredi çekmem lazım deseniz bile çıkarırken zorluk çıkarmamalarını sağlar.

Kredi Başvurusu Yapmak İstiyorum

Ticari bankaların sunmuş olduğu kredilerin dışında bir de kredi kartı kullanıcıları için bazı avantajları oluyor. Özellikle çalışmış olduğunuz kurum sebebi ile maaşınızı aldığınız bankadan bir kredi kartına sahipseniz bu avantajlar telefonunuza sık sık mesaj olarak iletilecektir.

nakit avans hesaplama

nakit avans hesaplama

Yeni yıla girmeye yaklaştığımız şu günlerde ihtiyaç kredi faizlerini oldukça düşürüp kampanyalar yapan bankalar aynı zamanda kredi kartlarınızdan anında bankamatiklerden çekebileceğiniz taksitli kredi imkanlarını da sunuyor.

Nakit Avans Çekmek İstiyorum

Eğer acil nakit ihtiyacınız cüzi bir miktarsa kredi kartınızın sağlamış olduğu bu imkanlardan faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken yalnızca ATM menülerinde bulunan taksitli nakit avans hesaplama bölümünden çekmek istediğiniz kredinin miktarını yazmak. Üstelik bankamatiklerden vade ve aylık taksitinize de bakıp ödeme durumunuza göre ayarlama yapabiliyorsunuz. Almış olduğunuz nakit avansınızı bankasına göre değişiklik göstermesine rağmen 12 ay olabilecek vadelere kadar ödeyebilirsiniz.

Kategori: Soru - Cevap
Yazar: Tarih: 2 Ocak 2016 - 4:30:46

Benzer Konular

Yukarı Çık