Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Acil Destek Kredisi

Acil paraya ihtiyacınız olduğu zaman umutsuzluğa düşmeyiniz. Bu konuda bankalar dışında yardımcı olan bir çok kuruluş vardır. Bunların arasından güvenilir olan bir tanesini sizinle paylaşıyoruz. Acil destek kredisi şeklinde verilen krediden kimler faydalanabilir detaylar sayfamızda..

Acil Destek Kredisi KOSGEB tarafından girişimcilere, esnaf ve sanatkarlara verilen bir destek kredisidir. KOSGEB, kurulduğu günden beri nakit sorunu yaşayan kişilere destek olmaktadır. Bu kredilerin vade oranlarının yüksek ve faizlerinin de düşük olması çiftçi, girişimci, esnaf, sanatkar ve kobilerin elini bollaştırmaktadır. Acil destek kredisi çeşitli alanlarda farklı kategoriler ile verilmektedir. 100 bin TL’ye kadar verilen bu acil destek kredisi 24 aylık vadeler ile ödenebilmektedir. Bunun yanı sıra acil destek kredisinin ilk 6 ayı ödemesiz ve geri kalanı da aylık eşit taksitler ile 24 aylık vadeler üzerinden ödenebilmektedir. Diğer yandan bu kredi tamamen KOSGEB tarafından karşılanmaktadır.

KOSGEB Veri Tabanına kayıtlı işletmeler olan ve  protokole taraf olan Akbank T.A.Ş,  Albarakatürk A.Ş., Anadolubank A.Ş , Denizbank A.Ş, Finansbank A.Ş, Garanti Bankası A.Ş, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş, T.Halkbankası A.Ş, T.İşbankası A.Ş, Türkiye Finans Katılım Bankası, T. Vakıflar Bankası A.Ş, Türkiye Ekonomi Bankası A.Ş, Şekerbank T.A.Ş. şubelerinden herhangi birine doğrudan kredi başvurusunda bulunabileceklerdir. Bu krediyi almak isteyen kişilerin önceki dönemlerde sicilinin temiz olması gerekiyor.

Kategori: Genel, KOSGEB
Yazar: Tarih: 3 Haziran 2016 - 3:42:09
Etiketler:

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. ozan dedi ki:

    Acil destek arıyorum nasıl kredi alabilirim?

Yukarı Çık