Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Abank Digital Uygulama

Abank ile birlikte bütün bankacılık işlemlerinizi güvenli ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Bir Anadolu Holding kuruluşu olan A Bank her geçen gün gelişen teknik alt yapısı sayesinde müşterilerine her alanda hizmet vermeye çalışmaktadır.

ABank mevduatlı hesaplarda müşterilerine hoş geldin faizi olarak yüzde 12.75 oranında bir faiz sunmaktadır. Bunun yanında isteyen müşterilerine 1,49’tan başlayan faiz oranlarıyla en uygun ihtiyaç kredilerini alabilir. ABank bu hizmetlerinin yanında dijital bankacılık dönemini de başlatmıştır.

Mobil bankacılık hizmetlerinin bütün özelliklerini taşıyan bu uygulamayı Google Play Store’den hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Android veya İOS işletim sistemli cep telefonlarınızdan ABank Dijital uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra dilediğiniz her yerden bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. ABank ayrıcalıklarından bu şekilde yararlanabilir ve şubeye gitmeden bulunduğunuz her yerden havale, eft, kredi kartı ödemeleri gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

ABank dijital uygulaması gelişmiş teknik alt yapısı sayesinde bütün bilgilerinizi korumaktadır. Böylece kimlik hırsızlığı veya kopyalama gibi durumlar ile karşılaşmadan bütün bankacılık işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Kategori: Abank
Yazar: Tarih: 20 Şubat 2016 - 8:16:06

Benzer Konular

Yukarı Çık