Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Veren Bankalar

60 Ay Vadeli taşıt kredileri,60 ay vadeli kredi veren banka var mı, 60 ay vadeli banka kredisi..Bankalardan taşıt kredisi alarak hayalinizdeki arabayı alabilirsiniz. Üstelik bankalar her türlü ihtiyaçlarınızın karşılanabilmesi için tek tip araç kredileri yerine araç kredilerini 0 km ve ikinci el olarak vermektedir. 60 aylık vadeler ile alınabilen taşıt kredileri, kredilere gelen genel sınırlamalardan çok fazla etkilenmemektedir. 60 aylık vadeler ile verilen taşıt kredilerinde istediğiniz bankadan bütçenize uygun bir şekilde kredi alabilirsiniz. Kredilerin genel anlamda sunduğu avantajlardan birisi vade ve faiz oranlarıdır. 60 aylık vadeler ile isterseniz yıllardır hayalini kurduğunuz aracı alabilir veya aracınızı yenilemek için ikinci el araç pazarına krediniz ile giriş yapabilirsiniz.

Vadeli olarak alabileceğiniz bu kredilerin hangisinin en uygun olduğunu bulmak günümüzde zor hale gelmiştir. Bunun nedeni de hemen hemen her bankanın taşıt kredisi verebilmesidir. Burada tüketicilerin yapması gereken en önemli nokta, kredileri detaylı bir şekilde araştırmalarıdır.

taşıt kredi

taşıt kredi

Sizler için hazırladığımız bu yazılarda, 60 aylık vadeler ile bankalardan alabileceğiniz taşıt kredileri yer alıyor. Siz de bütçenize uygun bulduğunuz kredinin detaylı bilgilerini görebilmek için sitemizdeki kredi hesaplama bölümünü kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası 60 Ay Vadeli Taşıt Kredileri

Garanti Bankası taşıt kredileri bakımından seçeneği en bol olan bankalarında başında gelmektedir. Bu banka, taşıt alacak olan kişilere 0 km, 1-5 yaş 5-10 yaş arasındaki  araçlar için kredi vermektedir. Garanti Bankası 0 km araçlar için kredi almak isteyen kişilere 48 ay vade ile 1,35 faiz oranlarıyla birlikte kredi vermektedir. Bu kredinin genel limiti 100 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. Garanti Bankası tarafından verilen diğer bir kredi ise 1 – 5 yaş arası araçlar için taşıt kredisidir. Bu kredinin faiz oranları da 1,39’tur. 1,39’luk faiz oranları ile birlikte kredilerinizi alabilir ve hayalinizdeki aracın sahibi olabilirsiniz. Garanti Bankası, 6-10 yaş araçlar için verilen kredide de 1,39’luk faiz oranları ile birlikte kredi vermektedir.  Bu kredinin vade oranları da 48 aya kadar çıkabilmektedir.

ING Bank 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi

ING Bank da hem 0 km hem de ikinci el araçlar için özel krediler vermektedir. Bu kredileri almak isteyen kişiler, 48 aylık vadelerden yararlanabiliyor. Diğer bir avantaj ise kredinin faiz oranlarıdır. ING Bank taşıt kredisi faiz oranları 1,04’ten başlamaktadır.

Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 23 Mayıs 2016 - 9:46:36

Benzer Konular

Yukarı Çık