Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Bankaların kredilerinde vadelere uygulanan kısıtlama nedeniyle artık eskisi gibi 60 aylık vade ile alınabilen kredi bulunmamaktadır. 60 ay vadeli krediler genelde bankalar tarafından verilen konut veya taşıt kredileridir. Taşıt ve konut kredileri de yüksek miktarlarda verilen krediler olduğu için kredi vadelerinin uzun olması son derece normaldir. Bankalardan uzun vadeli krediler almak çoğu zaman müşterilerin yararınadır. Çünkü uzun vadeli krediler sayesinde ödemeler çok daha rahat bir şekilde yapılabilmektedir.

 

Bankalar tarafından verilen krediler sayesinde ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişilerin ihtiyaç kredilerini alması gerekmektedir. Bu krediler, taşıt ve konut kredilerinden farklı özellikler taşımaktadır. 60 aylık vadeler ile alınabilen kredilerin özelliklerinden birisi de kredi limitlerinin yüksek olması ve bu kredilerin aylık taksitlerinin daha uygun olmasıdır. Aylık taksit bakımından uygun olan kredilerin ödenmesi daha kolay olmaktadır. 60 aylık vadeler ile alınabilen kredilerin genel anlamda bankaların iyi araştırılarak bulunabilmesi mümkündür.

60 Ay Vadeli Kredi Hesaplama

Bu kredilerin ihtiyaç olarak değerlendirilmesinde karar verilen vadeler genelde 24 ay veya 36 ay olarak belirlenmiştir. Kredi notunun da devreye girmesi ile birlikte bankalardan kredi alacak olan kişilerin çok daha dikkatli olması gerekir. 60 aylık vadeler ile ihtiyaç kredisi veren bankalar ise şu şekildedir;

Odeabank 60 Ay Vadeli Kredi

Odeabank, alternatif banka kredileri arasında önemli bir yere sahiptir. Bu bankadan kredi alacak olan kişiler 100 bin TL’lik ihtiyaç kredilerini 1,40’lık faiz oranları ile birlikte alabilmektedir. Üstelik bu bankanın verdiği krediyi 60 aya yayarak ödeyebilir ve kolay bir ödeme döneminin sahibi olabilirsiniz. Odeabank 60 aylık vadeli kredileri almak isteyen kişilerin kredi notunun da yüksek olması önemlidir.

ING Bank 60 ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

60 aylık vadeler ile kredi veren bankalardan bir diğeri de ING Bank’tır. Bu kredide üst limit 14.000 TL’dir. Ayrıca kredinin vadesi 24-60 aydır. Buna ek olarak dosya masrafı 99 TL, istihbarat ücreti 20 TL’dir. Krediyi almak isteyenler için kampanyanın faiz oranı %1,17’dir.

İş Bankası 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

İş Bankası 60 aylık vade ile verdiği ihtiyaç kredisinde 0,99 faiz oranları ile çok önemli bir fırsat sunmaktadır. Bu krediyi almak isteyen kişilerin, 100 bin TL’ye kadar kredi kullanması da mümkündür.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 26 Mayıs 2016 - 8:16:01

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Hamza dedi ki:

    Para İhtiyacım için 60 ay vadeli kredi arıyorum.

Yukarı Çık