Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Banka Var Mı?

Kısa vadeli kredi çekmemiz yüksek ödemeler ile cebimizin sarsılması anlamına gelmektedir. Bankalar da artık müşteri memnuniyetini arttırmak aktif müşterilerine yenilerini eklemek için kampanyalar yapmaya devam ediyor. Bunlardan birisi de 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren banka var mı sorumuza cevap niteliğinde bir kampanya oldu.

60 AY VADELİ KREDİ VEREN BANKALAR

Evet, 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren banka hatta bankalar var. Uzun vade uygun ödeme koşulları sizi düşündürmeyecek hatta cebinizi de üzmeyecektir.30.000 ve 50.000 arası kredinizi alarak 60 ay vade ile ger ödeyebilirsiniz. Garanti bankası, Deniz bank, İş bankası, Halk bankası, Şeker bank olarak sıralayabiliriz. Dilerseniz internet üzerinden başvuru formunu doldurarak ya da yedi yirmi dört hizmet veren müşteri temsilcilerini arayarak başvurabilirsiniz. Bunların dışında en yakın şubeye giderek kredi talebinde bulunabilirsiniz. Kredi cevabınız gecikmeden tarafınıza iletilecektir.

60 ay vade ile kredi veren bankalar size bir tık kadar yakın. Beklemeyin, bekletmeyin. Hemen kredi talebin de bulunun paranızı alın ve uzun vade de rahatça ödemenin tadını çıkarın.

Kategori: Genel, Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 9 Kasım 2015 - 4:16:42

Benzer Konular

Yukarı Çık