Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

6 TL Taksitle 5000 TL Kredi

Arkadaşlar bayram yaklaşmakta ve yaptığımız güncelleme bitmek üzere yakında yeni bayram kampanyası yapmayı düşünmekteyiz ve çokca kişi bu fırsattan faydalanacaktır.

Ramazan Ay geldi ve bu ayın sonunda Ramazan Bayramı’nı kutlayacağız. Ramazan Bayramı’nı sevdiklerinizle birlikte mutlu bir şekilde geçirebilmek için de nakit sorunlarınızın üstesinden gelmeniz gerekiyor. Ramazan Bayramı için sizlere çok özel bir kredi fırsatı sunan İş Bankası sadece 6 TL’den başlayan taksitler ile kredi veriyor. Evet yanlış duymadınız. Bütün sene boyunca sizlere çok avantajlı krediler veren İş Bankası, şimdi de Ramazan Bayramı’na özel olarak sadece 6 TL’den başlayan taksitler ile kredi avantajını sizlere sunuyor.

Ramazan Bayramı büyük bir sevgi ortamı ve hoşgörü ile karşıladığımız Ramazan Ayı’nın bizlere hediyesi. Bu dönemde masrafların artması da son derece normal. Bayram döneminde bankalar da pek çok kredi kampanyası üreterek müşterilerini kendilerine çekmeye çalışıyor. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu kredilerin en iyisini alabilmek için de krediler hakkında detaylı bir araştırma yapmak gerekiyor. Kredilerin özelliklerinden yararlanabilmek için gerekli olan bilgileri de bankaların kredi sayfalarından veya bizim daha önce yayımladığımız banka kredi yazılarından okuyabilirsiniz. Ramazan Bayramı kredilerinin en iyisini veren bankalardan birisi de İş Bankası. İş Bankası’nın bu kredisine gelin derinlemesine birlikte bakalım

İş Bankası Ramazan Bayramı kredisi,  artık geleneksel hale geldi. Her sene bayramlarda düzenli olarak verilen bu kredi, birbirinden özel avantajları içeriyor ve her yıl en güncel ve uygun faiz oranları ile yeniden hazırlanabiliyor. Ramazan Bayramı kredisi, İş Bankası tarafından 3 aydan başlayan vadeler ile 36 aya kadar verilebiliyor. Bunun yanında bu kredi, sadece 25 TL’lik masraflar ile sizlerin olabiliyor. İş Bankası Ramazan Bayramı kredisinin limitleri de 3 bin TL’den başlıyor ve 50 bin TL’ye kadar çıkabiliyor. Bu kredi avantajlarını kullanabilmek için de İş Cep şubesini kullanabilir veya İş Bankası internet bankacılığı üzerinden kredileriniz anında hesabınızda görebilirsiniz.

İş Bankası Geleneksel Ramazan Bayramı kredisi, 1,30’luk faiz oranları ile veriliyor. Bunun yanında ödeme planları da çok uygun. Ayda sadece 6 TL’ye kredi alarak bütçenizi zorlamadan nakit sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. İş Bankası Ramazan Bayramı kredisi avantajlarından yararlanabilmek için İş Bankası şubelerine de gelebilir ve size en uygun tekliflerden birisini kabul ederek kredi alabilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 13 Haziran 2016 - 2:26:01

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. oguz tut dedi ki:

    Bankaya borcum var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden

Yukarı Çık