Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

500 TL Taksitle Araba

Ayda sadece 500 TL ödeyerek siz de hayalinizdeki araca 0 km olarak sahip olabilirsiniz. Araba firmalarının bankalar ile ortak bir şekilde düzenlediği taksitli araba kredileri sayesinde çok uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleri ile belirlenen firmalardan son model araçları satın alabilirsiniz. Bu araç kredilerinin çoğu 0 km araçlar için verilmektedir. Faiz oranlarını ve ödeme seçenekleri çok iyi olan araç kredileri sayesinde siz de yıllardır beklediğiniz aracınızın sahibi olabilirsiniz.

arabasız olmaz tabiki

arabasız olmaz tabiki

Bu şekilde kampanya uygulayan firmaların başında Skoda gelmektedir. Çek araç devi olan Skoda, Nisan ve Mayıs ayında 2016 modellerinde 12 bin TL kredi tutarına yüzde sıfır faizli 12 ay vadeli kredi imkanı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra 15 bin TL kredi tutarı için ise 6 ay vadeli %0 faiz uygulanmaktadır. Diğer durumda ise 20 bin TL için 0.94 faiz oranı, 40 bin TL için ise 1.12 faiz oranı söz konusu olmaktadır.

Toyota Kredi Hesaplama

Bu iki kredi tutarı ise 24 ay vade ile alınabilmektedir. Diğer bir kampanya da Toyota modellerinde geçerli olmaktadır. Bunun yanında bu kampanya 2015 modelleri içerisinde ve Toyota Yaris modellerinde kullanılabilmektedir.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 17 Mayıs 2016 - 8:25:58

Benzer Konular

Yukarı Çık