Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


50.000 TL Senetle Kredi Verilir

Acil nakit ihtiyacı olanlara senetle kredi verilir, önden peşin para veya komisyon istenmez fakat limitimiz 50.000 TL kadardır. İlk gelenler önceliklidir. Sizden istenen bilgiler iletişim bilgileriniz ne kadar paraya ihtiyacınız olduğu, nasıl geri ödeme yapacaksınız ve para talebinizin gerekçesi ile birlikte sayfa aşağımızda bulunan iletişim formundan yazmanız.

Nakit sorunu herkesin başına gelebilmektedir. Bireysel veya kurumsal olarak acil krediye veya nakit paraya sıkışmak, iş dünyasının ve hayatın bir unsuru olarak değerlendirilmektedir. Acil nakit sorunlarının hızlı bir şekilde çözülmesi çok önemlidir. Bunun için para bulma yöntemleri ve stratejileri geliştirilmektedir. Acil 50 bin TL’ye ihtiyacım var diyorsanız öncelikli olarak bir bankaya gitmeniz en doğal durumdur. Ancak bankadan kredi alabilmek için kredi notunuzun yeterli olması gerekmektedir. Kredi notu yeterli olan kişiler bankaların çeşitli kredi ürünlerinden birisine sahip olabilmektedir.

Acil Para Lazım Taleplerinizi Gerekçesi ile Yazın

Kredi notu yetersiz olan kişiler ise başka para bulma yöntemlerine yönelmektedir. Bunlar arasında senetle veya komisyonla para bulma seçenekleri en fazla tercih edilmektedir. Siz de 50 bin TL gibi büyük bir miktara ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için ilk olarak yapılan görüşme sonucunda nasıl bir destek sağlanacağı hakkında bilgi sahibi olunmaktadır. 50 bin TL’lik nakit ihtiyaçlarının karşılanmasında bütün imkanlar sizler için kullanılmaktadır. Acil 50 bin TL’lik paranızı hemen alabilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 20 Mart 2016 - 10:32:42

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. mehmet diyor ki:

  Merhaba oluklu mukavva şirketi kuruyorum.50 bin TL ihtiyacım oldu 6 ay ödemeli .

 2. Ali diyor ki:

  Acil 15000 tl ihtiyacım var. Abim bana kredi çekmişti. Şimdi onun ihtiyacı var. onun borcunu kapatacağım. lütfen yardımcı olun.

 3. aysel diyor ki:

  Acil krediye ihtiyacım var, devlet memuruyum 2700 TL maaşım var parayı bulamazsam maaşıma haciz gelecek. Şu anda haciz yok takipteyim. Aylık ödeme yapabilir ve kara listeden çıkınca toplu ödemede yapabilirim.

 4. Özlem diyor ki:

  Daha öncede yazmıştım çok acil dönüş yapabilir misiniz? Merhaba benim bankalara borcum var ödemelerimi yapamıyorum asgarisini ödediğim için limitlerim kapandı hamileyim ek iş yapamıyorum ve en kötüsü eşimin haberi yok ay sonuna kadar 50.000 TL ihtiyacım var.Çalışıyorum düzenli ödeme planı ile ödeme yapabilirim.şimdiden teşekkürler.

 5. feyzullah diyor ki:

  Acil ihtiyacım var bankalardaki borcumu toplamak için 50 bine ihtiyacım var kredi kartı borcu ile kredimi toplamak için istiyorum aylık 1500 lira şeklinde ödeme yaparım bankalardan kredi çıkmıyor zaten gerçekten yardımcı olmanızı istiyorum.iletişime geçerseniz sevinirim.

 6. eda diyor ki:

  Acil 5000 tl krediye ihtiyacım var bankaya ufak borçlarım var onları kapatmam lazım

 7. Ferhat orhan diyor ki:

  Mimarlık ofisim var. Kısa vadeli Senetle 45.000 TL ye ihtiyacım var. Acil dönüşlerinizi bekliyorum

 8. Gül diyor ki:

  Merhaba benim kredi kartı ve kredi borcum var borçlarımı tek bir yerde toplayıp rahat ödeyebilmem için 40 bin ihtiyacım var ayda 1500 ile 2000 TL ödeyebilirim lütfen acil yardımcı olun

 9. Onur demircan diyor ki:

  50 bin TL ye ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz. Sigortam var son 3 aydır sigortam yattı.

 10. Pelin Soyder diyor ki:

  Merhabalar, 20000 TL’ye ihtiyacım var, borcumu tek bir yerde toplamak amacıyla kredi istiyorum. Kredi puanım düşük olduğu için kredi çekemiyorum, düzenli ve yüksek bir gelirim var. Dönüş yapabilirseniz çok sevinirim.

  Teşekkurler

 11. Habip gece diyor ki:

  Merhaba bana 40.000 bin lazım kredi borçlarımı kapatacam aylık 1250 lira verebilecek durumdayım yardımcı olursanız sevinirim

 12. Erim bolat diyor ki:

  Tüm borçlarımı tek bir yere toplamak istiyorum. 40.000 tl kredi aylık 2.000 tl geri ödeme ile talep ediyorum.

 13. Mehmet KARA diyor ki:

  Selamlar. 50.000TL krediyi kullanmak istiyorum. Devlet memuruyum. Bankalarla sorunum var kredi kullanamıyorum. Sağlık giderleri ve borç kapatmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim saygılar.

 14. Eda diyor ki:

  50 bin ₺ ye ihtiyacımız var
  Yeni bebeğimiz oldu işten çıkartıldım
  Bu döneme kadar bankalarla sorunumuz olmamıştı ama ödemelerde çok zorlanıyoruz senetle borçlanıp ödemek istiyoruz gecikme olduğu için banka kredi vermiyor

 15. Özlem diyor ki:

  Merhaba benim bankalara borcum var ödemelerimi yapamıyorum asgarilerini ödediğim için limitlerim kapandı hamileyim ek iş yapamıyorum ve en kötüsü eşimin haberi yok ay sonuna kadar 50.000 TL ihtiyacım var.çalışıyorum düzenli ödeme planı ile ödeme yapabilirim.şimdiden teşekkürler.

 16. Leyla diyor ki:

  Borçlarımı tek elde toplayabilmem için 50000 tl’ye ihtiyacım var. Ödemede sıkıntı olmayacaktır. Acil olarak iletişime geçerseniz çok sevinirim.

 17. Yunus emre önal diyor ki:

  Acil paraya ihtiyacım var. Bankalar kredi notum düşük diye vermiyorlar.3 ayrı yere borcum var.anca 2 sini ödeyebiliyorum zar zor. Ama sadece yek yere olsa rahatça öderim. Ne olur bana yardımcı olur musunuz.

 18. hasan korucu diyor ki:

  50.000 TL paraya ihtiyacım var bankalara borcum yok puanım düşük olduğundan kredi kullanamıyorum 36 ay taksitle geri öderim araba alacağım.

 19. salih diyor ki:

  İyi günler. İstanbul’da öğretmenim. Acil 40.000 TL’ye ihtiyacım var. Banka borcumu kapatmak için acil lazım. Aylık 2.000 lira ödeyebilirim. 6-7 ay sonrada tamamını kapatabilirim.

 20. Fatma Güngör diyor ki:

  Merhaba. Sağlık nedenlerimden dolayı borçlarım üst üste birikti ödeyemedim bütün kartlarımı kapattım bu yüzden bankalardan kredi çekemiyorum bankalara da söylediğim halde sağlık nedeniyle ödeyemediğimi bankalarla zor duruma düştüm. 10.000 lira talep ediyorum ayda 500 lira ödeme kaydıyla.Yardımcı olursanız sevinirim.

 21. Sefa Koçyiğit diyor ki:

  50000 tl borç almak istiyorum. Üzerime kayıtlı tapular var ve banka borcum yok. İşimden kaynaklı borçları ödemek ve yeni bayilik alacağım için ilk yatırımı karşılamak için borç istiyorum.50.000 TL tüm sorunları büyümeden bitirmek için yeterlidir. ilk üç ay ödeme yapamam. Yatırımların geri dönüşü 2 ayı bulur. Bir ay daha opsiyon vermek ödemeyi garantiler. Sonraki dönemde ödeme seçeneklerinizi sunarsanız en uygunu seçebiliriz. Ara toplu ödemeler de mümkündür. Lütfen acil cevap veriniz

 22. Koray Aydoğan diyor ki:

  Komisyon ile eşimle bana 10 bin 10 bin 20 bin tl kredi lazım amacımız kredi planlarımızı yükseltmek lütfen yardım edin bir kaç komisyoncu denedik yapamadık dediler

 23. Nadir diyor ki:

  Esnafım ödemelerim var tamamını mayıs Ayında kapatmak şartıyla ödeme yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

Yukarı Çık