Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

50.000 TL Senetle Kredi Verilir

Acil nakit ihtiyacı olanlara senetle kredi verilir, önden peşin para veya komisyon istenmez fakat limitimiz 50.000 TL kadardır. İlk gelenler önceliklidir. Sizden istenen bilgiler iletişim bilgileriniz ne kadar paraya ihtiyacınız olduğu, nasıl geri ödeme yapacaksınız ve para talebinizin gerekçesi ile birlikte sayfa aşağımızda bulunan iletişim formundan yazmanız.

Nakit sorunu herkesin başına gelebilmektedir. Bireysel veya kurumsal olarak acil krediye veya nakit paraya sıkışmak, iş dünyasının ve hayatın bir unsuru olarak değerlendirilmektedir. Acil nakit sorunlarının hızlı bir şekilde çözülmesi çok önemlidir. Bunun için para bulma yöntemleri ve stratejileri geliştirilmektedir. Acil 50 bin TL’ye ihtiyacım var diyorsanız öncelikli olarak bir bankaya gitmeniz en doğal durumdur. Ancak bankadan kredi alabilmek için kredi notunuzun yeterli olması gerekmektedir. Kredi notu yeterli olan kişiler bankaların çeşitli kredi ürünlerinden birisine sahip olabilmektedir.

Acil Para Lazım Taleplerinizi Gerekçesi ile Yazın

Kredi notu yetersiz olan kişiler ise başka para bulma yöntemlerine yönelmektedir. Bunlar arasında senetle veya komisyonla para bulma seçenekleri en fazla tercih edilmektedir. Siz de 50 bin TL gibi büyük bir miktara ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için ilk olarak yapılan görüşme sonucunda nasıl bir destek sağlanacağı hakkında bilgi sahibi olunmaktadır. 50 bin TL’lik nakit ihtiyaçlarının karşılanmasında bütün imkanlar sizler için kullanılmaktadır. Acil 50 bin TL’lik paranızı hemen alabilirsiniz.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 20 Mart 2016 - 10:32:42

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Franky dedi ki:

  acil kredi tfk temas 3kredi@gmail.com

 2. erkan dedi ki:

  gerek senet karşılıgı gerekse faizle acil 20 bine ihtiyacım var istanbul maslak ikametgah güvenlik sektörundeyim 20 bine gerekirse 4 aylıgına 30 bin verebilirim. bana yardımcı alursanız sevinirim 5433582100

 3. Atilla dedi ki:

  Emekkiyim ve aynı zamanda çalışıyorum. Banka kredilerimi ve kredi kartlarımı kapatmak için acil 40 000 TL ye ihtiyacım var. Gelirim yaklaşık 5000 TL civarında. 48 ay vadede kredi verebilirseniz memnun olurum.

 4. metin doğan dedi ki:

  acil 50.000tl ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 5. Ayhan cetin dedi ki:

  Devlet memuruyum 40000 lira lazım dağınık durumdaki banka borçlarımı bir araya toplamak icin

 6. Erdal dedi ki:

  50000 Ytl. Acil

 7. GÜRBÜZ dedi ki:

  Sayın yetkili benim çok acil çok önemli bir borcumu ödemem için 50.000TL.Nakit paraya ihtiyacım vardır.Prensipleriniz doğrultusunda.Aylık düzenli ödemelerle konu hakkında bilgilerinizi bekler saygılar sunarım.

 8. polat deniz dedi ki:

  acil 35000 liraya ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim bankaya borçlarım var onları kapatmak istiyorum gecikmemden dolayı kredi notum düşük kredi alamıyorum

 9. yunus dedi ki:

  Acil 30 bin tl ihtiyacım var ama poganım çok düşük diye hiç bi banka kredi vermiyor lütfen yardımcı olun

 10. Şaban dedi ki:

  20000 tl nakit ihtiyacım var. Aylık gelirim 3800. Kredi kullanamıyorum.

 11. Murat can dedi ki:

  5 aylığına 20.000 lazım yardımcı olabilrmisiniz 14 senelik sgk lıyım aylık gelirim 4000 yardımcı olursanız sevinirim

 12. Müslim dedi ki:

  10000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 13. Erkan dedi ki:

  Acil borcum için 10000 TL’YE ihtiyacım var devlet memuruyum yardımcı olursanız çok sevinirim

 14. serkan dedi ki:

  özel bir şirkette çalışıyorum tüm borçlarımı kapatarak tek biryere borcum olsun istiyorum 50,000TL. ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 15. Gökhan dedi ki:

  Borclarimi odemek icin acil 50000 tl ye ihtiyacim var yurt disinda yasiyorum net gelirim aylik 800 usd e-mail den donus yaparsaniz sevinirim

 16. ergün bilgin dedi ki:

  acıl 50 bın tl lazım heray 2 bıntl oderım

 17. Elif dedi ki:

  Banka borçlarımı kapatmak için 15.000 TL’ye ihtiyacım var.4-5 ay sonra tamamını kapatabilirim.
  Acilllllllll
  5 ay sonra bankalardan kredi alabileceğim çünkü.
  Konut kredimbitiyor.

 18. cenk dedi ki:

  Acil 10000 tlye ihtiyacim var yardimci olabilirmisiniz

 19. mustafa hanoğlu dedi ki:

  acil 15 bin tl lazım 9 şubat 2017 de 25 bin olarak geri ödiyebilirim fethiyedeyim

 20. Turan dedi ki:

  Ben emekliyim çalışıyorum benim amacım kıredi ve kart borçlarım var ben hepsini kaptıp borcumu bir yerde toplamak gere kirse hepsini kapattıktan son tekrar kredi çekip sizin kimide kapatırım.

 21. okan dedi ki:

  porçlarımı kapatmam lazım çok açil 20000 tlye ihtiyacım var aylık 1000 tl geri ödeme koşuluyla

 22. tahsin dedi ki:

  yeni bir iş yeri açmayı düşündüğüm için 30 bin tl ye ihtiyacım var emekliyim geri ödemeyi aylık taksitlerle 36 aya kadar ödemek istiyorum yardımcı olursanz sevinirim

 23. mehmet dedi ki:

  Merhaba oluklu mukavva şirketi kuruyorum.50 bin TL ihtiyacım oldu 6 ay ödemeli .

 24. Ali dedi ki:

  Acil 15000 tl ihtiyacım var. Abim bana kredi çekmişti. Şimdi onun ihtiyacı var. onun borcunu kapatacağım. lütfen yardımcı olun.

 25. aysel dedi ki:

  Acil krediye ihtiyacım var, devlet memuruyum 2700 TL maaşım var parayı bulamazsam maaşıma haciz gelecek. Şu anda haciz yok takipteyim. Aylık ödeme yapabilir ve kara listeden çıkınca toplu ödemede yapabilirim.

 26. Özlem dedi ki:

  Daha öncede yazmıştım çok acil dönüş yapabilir misiniz? Merhaba benim bankalara borcum var ödemelerimi yapamıyorum asgarisini ödediğim için limitlerim kapandı hamileyim ek iş yapamıyorum ve en kötüsü eşimin haberi yok ay sonuna kadar 50.000 TL ihtiyacım var.Çalışıyorum düzenli ödeme planı ile ödeme yapabilirim.şimdiden teşekkürler.

 27. feyzullah dedi ki:

  Acil ihtiyacım var bankalardaki borcumu toplamak için 50 bine ihtiyacım var kredi kartı borcu ile kredimi toplamak için istiyorum aylık 1500 lira şeklinde ödeme yaparım bankalardan kredi çıkmıyor zaten gerçekten yardımcı olmanızı istiyorum.iletişime geçerseniz sevinirim.

 28. eda dedi ki:

  Acil 5000 tl krediye ihtiyacım var bankaya ufak borçlarım var onları kapatmam lazım

 29. Ferhat orhan dedi ki:

  Mimarlık ofisim var. Kısa vadeli Senetle 45.000 TL ye ihtiyacım var. Acil dönüşlerinizi bekliyorum

 30. Gül dedi ki:

  Merhaba benim kredi kartı ve kredi borcum var borçlarımı tek bir yerde toplayıp rahat ödeyebilmem için 40 bin ihtiyacım var ayda 1500 ile 2000 TL ödeyebilirim lütfen acil yardımcı olun

 31. Onur demircan dedi ki:

  50 bin TL ye ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz. Sigortam var son 3 aydır sigortam yattı.

 32. Pelin Soyder dedi ki:

  Merhabalar, 20000 TL’ye ihtiyacım var, borcumu tek bir yerde toplamak amacıyla kredi istiyorum. Kredi puanım düşük olduğu için kredi çekemiyorum, düzenli ve yüksek bir gelirim var. Dönüş yapabilirseniz çok sevinirim.

  Teşekkurler

 33. Habip gece dedi ki:

  Merhaba bana 40.000 bin lazım kredi borçlarımı kapatacam aylık 1250 lira verebilecek durumdayım yardımcı olursanız sevinirim

 34. Erim bolat dedi ki:

  Tüm borçlarımı tek bir yere toplamak istiyorum. 40.000 tl kredi aylık 2.000 tl geri ödeme ile talep ediyorum.

 35. Mehmet KARA dedi ki:

  Selamlar. 50.000TL krediyi kullanmak istiyorum. Devlet memuruyum. Bankalarla sorunum var kredi kullanamıyorum. Sağlık giderleri ve borç kapatmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim saygılar.

 36. Eda dedi ki:

  50 bin ₺ ye ihtiyacımız var
  Yeni bebeğimiz oldu işten çıkartıldım
  Bu döneme kadar bankalarla sorunumuz olmamıştı ama ödemelerde çok zorlanıyoruz senetle borçlanıp ödemek istiyoruz gecikme olduğu için banka kredi vermiyor

 37. Özlem dedi ki:

  Merhaba benim bankalara borcum var ödemelerimi yapamıyorum asgarilerini ödediğim için limitlerim kapandı hamileyim ek iş yapamıyorum ve en kötüsü eşimin haberi yok ay sonuna kadar 50.000 TL ihtiyacım var.çalışıyorum düzenli ödeme planı ile ödeme yapabilirim.şimdiden teşekkürler.

 38. Leyla dedi ki:

  Borçlarımı tek elde toplayabilmem için 50000 tl’ye ihtiyacım var. Ödemede sıkıntı olmayacaktır. Acil olarak iletişime geçerseniz çok sevinirim.

 39. Yunus emre önal dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var. Bankalar kredi notum düşük diye vermiyorlar.3 ayrı yere borcum var.anca 2 sini ödeyebiliyorum zar zor. Ama sadece yek yere olsa rahatça öderim. Ne olur bana yardımcı olur musunuz.

 40. hasan korucu dedi ki:

  50.000 TL paraya ihtiyacım var bankalara borcum yok puanım düşük olduğundan kredi kullanamıyorum 36 ay taksitle geri öderim araba alacağım.

 41. salih dedi ki:

  İyi günler. İstanbul’da öğretmenim. Acil 40.000 TL’ye ihtiyacım var. Banka borcumu kapatmak için acil lazım. Aylık 2.000 lira ödeyebilirim. 6-7 ay sonrada tamamını kapatabilirim.

 42. Fatma Güngör dedi ki:

  Merhaba. Sağlık nedenlerimden dolayı borçlarım üst üste birikti ödeyemedim bütün kartlarımı kapattım bu yüzden bankalardan kredi çekemiyorum bankalara da söylediğim halde sağlık nedeniyle ödeyemediğimi bankalarla zor duruma düştüm. 10.000 lira talep ediyorum ayda 500 lira ödeme kaydıyla.Yardımcı olursanız sevinirim.

 43. Sefa Koçyiğit dedi ki:

  50000 tl borç almak istiyorum. Üzerime kayıtlı tapular var ve banka borcum yok. İşimden kaynaklı borçları ödemek ve yeni bayilik alacağım için ilk yatırımı karşılamak için borç istiyorum.50.000 TL tüm sorunları büyümeden bitirmek için yeterlidir. ilk üç ay ödeme yapamam. Yatırımların geri dönüşü 2 ayı bulur. Bir ay daha opsiyon vermek ödemeyi garantiler. Sonraki dönemde ödeme seçeneklerinizi sunarsanız en uygunu seçebiliriz. Ara toplu ödemeler de mümkündür. Lütfen acil cevap veriniz

 44. Koray Aydoğan dedi ki:

  Komisyon ile eşimle bana 10 bin 10 bin 20 bin tl kredi lazım amacımız kredi planlarımızı yükseltmek lütfen yardım edin bir kaç komisyoncu denedik yapamadık dediler

 45. Nadir dedi ki:

  Esnafım ödemelerim var tamamını mayıs Ayında kapatmak şartıyla ödeme yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

Yukarı Çık