Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

48 Ay Vadeli Kredi

Bankalar ihtiyaç kredilerinde 48 aylık vadeler uygulayabilmektedir. Bu tip kredilerde bankalar vade faiz oranları uygularken diğer yandan sabit faizle kredi alabilmektedir.

48 AY VADELİ KREDİ HESAPLAMA

48 Ay kredi veren bankalar içerisinde Yapı Kredi, TEB, ING Bank ve İş Bankası gibi bankalar bulunmaktadır. Bu bankalardan Yapı Kredi bankacılık sektöründe çalışanlara özel kredi uygulamaktadır. 48 ay vadeli kredi hesaplama işlemleri bankaların internet siteleri üzerinden yapılabilmektedir. Bu sayede isteyen herkes kendisine en uygun kredi seçeneklerini görmektedir. 48 ay vadeli kredi hesaplama bölümlerini kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur bu kredilerin masraflarıdır. 48 ay kredi veren bankalardan birisi de ING Bank’ta bulunmaktadır.

ing_bank

Sonbahar kredisi ile tanıtılan bu kredi en yeni ürünlerden birisidir.  Bu kredide en üst limit 14.000 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca kredinin vadesi 24-60 ay olarak planlanmıştır. Bununla birlikte kredinin dosya masrafı 99 TL, istihbarat ücreti 20 TL’dir. ING Bank’ın sonbahar kredisinde kampanyanın faiz oranı %1,17’dir. İsteyen herkes ING Bank şubelerine gelerek bu kredilerden birisini alabilmektedir.

48 AY VADE İLE KREDİ VEREN BANKALAR

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar, bu imkanı her müşterisine sağlamıyor. Her müşterinin yanı sıra, her kredi için de bu vade seçeneğinden yararlanılamıyor. 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi alabilmeniz için, öncelikle sigortalı bir iş yerinde, çok yüksek maaşla çalışıyor olmasınız. Bazı durumlarda bu bile yeterli olmadığı için sizden taşınmaz mallarınız için ipotek vermeniz gerekebilir. 3000 – 4000 civarındaki kredi tutarları için de böyle bir vade talebinde de bulunamıyorsunuz.

48 ay vadeli ihtiyaç kredileri ile ilgili bilmeniz gereken önemli nokta ise faiz oranları. 48 ay vadeli bir kredide, faiz oranı ne olursa olsun geri ödemeleriniz fazla olacaktır. Bu yüzden düşük vadeler daha karlı olacağı için, imkanınız varsa, kısa vadelerde kredi ödemelerini tercih etmelisiniz.

48 ay vadeli tüketici kredisi veren bankalar için neredeyse tüm bankaları sayabiliriz. Bankalar müşterilerinin taleplerine karşılık geliştirdikleri kampanyalar ile daha iyi hizmet vermeyi hedefliyorlar. 48 ay vadeli ihtiyaç kredileri oldukça yüksek miktarlarda oluyor. Bu yüzden de her çalışan bu vadeli krediyi alamayabiliyor. Böyle yüksek meblağlarda kredi almak isterseniz bankalar sizden teminat talep edebilir. Yani, üzerinize olan bir taşınmazı bankaya ipotek ettirmeniz gerekebilir.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 12 Ekim 2015 - 1:30:08

Benzer Konular

Yukarı Çık