Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2016

48 ay vadeli ihtiyaç kredileri, çeşitli durumlarda kullanılan ve acil nakit sorunlarına çözüm olarak kullanılan bir kredi türüdür. Bankalardan bu kredileri alarak siz de acil nakit sorunlarının üstesinden gelebilirsiniz. Bankaların ihtiyaç kredilerinin vade oranları ve faiz oranlarının genel anlamda değerlendirilmesi için bankaların karşılaştırılması ve araştırılması gerekmektedir. Bankaların ihtiyaç kredileri ile ilgili olarak sitemizde de pek çok yazı bulunmaktadır. Bu yazılar üzerinden sizlerin bütçesine en uygun kredileri alabilir ve kredinizin hesaplamasını da yapabilirsiniz. Bankaların kredi verme sisteminde kredi notu ile birlikte pek çok değişiklik yapılmıştır. Başta kredi notu ve vadelerde birtakım indirimler söz konusu olmuştur. Kredilerin taksitlendirmesinde yapılan değişiklikler, ihtiyaç kredilerini kapsamaktadır.

48 ay vadeli kredi

48 ay vadeli kredi

48 Ay Vadeli Taşıt ve Konut Kredisi

Taşıt ve konut kredilerinde genel anlamda uygulanan vade seçeneklerine devam edilmiştir. 48 aylık vadeler ile yapılan değerlendirmelerde taşıt kredisi ve konut kredisi veren bankaların sayısı çok fazla iken ihtiyaç kredisi veren bankaların sayısındaki azalma da bu vadeler ile ilgili yapılan düzenlemelerin bir sonucudur. 48 aylık vadeler ile ihtiyaç kredisi alarak rahat bir ödeme dönemine girebilirsiniz. Vade oranları çok fazla olduğu için bu kredilerin faiz oranları daha uygun olabilmektedir. Bankalardan ihtiyaç kredisi alacak olan kişilere fikir verecek noktalar da bu yazımızda yer almaktadır.

ING Bank 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Yenilikçi kredileri sayesinde pek çok bankaya örnek olan ING Bank, müşterilerinin sorunlarına çözüm bulabilmek için 48 ay vade ile ihtiyaç kredisi vermektedir. Kredi notu iyi olan kişilerin bu krediyi çok kolay bir şekilde alması da ING Bank’ın kredi notuna bakış açısını ortaya koymaktadır. ING Bank tarafından verilen bu ihtiyaç kredisinde üst limit 14.000 TL’dir. Buna ek olarak kredinin vadesi 24-60 ay olarak belirlenmiştir. Kredileri almak isteyen kişilerin dosya masrafı 99 TL ve bunun yanında da kredinin istihbarat ücreti 20 TL’dir. ING Bank tarafından bu yazın sonuna kadar uygulanacak olan kredi kampanyasının faiz oranı %1,17’dir.

Yapı Kredi 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi düşük faizli ve komisyonsuz kredi fırsatlarını 48 aylık vadeler ile sunduğu ihtiyaç kredileri ile daha cazip bir hale getirmektedir. Yapı Kredi Türkiye’nin en önemli ve köklü bankalarından birisidir. Yapı Kredi aynı zamanda motorsiklet kredisi de dahil olmak üzere pek çok krediyi müşterilerine esnek ödemeli kredi anlayışı ile sunmaktadır. Yapı Kredi’nin 48 aylık vadeler ile verdiği ihtiyaç kredisinde de çeşitli ödeme alternatifleri bulunmaktadır. Ödeme seçeneklerinde eşit ödemeli veya artan taksitli ödemeli taksitler ile birlikte kredi ödenmesi söz konusu olmaktadır. Yapı Kredi ihtiyaç kredisinin faiz oranları 1,35’ten başlamaktadır. 48 ayın yanı sıra 12, 24 ve 36 aylık taksitler ile de bu kredi alınabilmektedir. Diğer yandan Yapı Kredi ihtiyaç kredisini 40 bin TL’ye kadar alabilir ve bütün ihtiyaçlarınızı bu kredi ile karşılayabilirsiniz.

Garanti Bankası 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası ihtiyaç kredileri 48 aylık vadeler ile 35 bin TL’ye kadar verilmektedir. Bu kredinin  faiz oranları da 1,40 seviyelerinde olmaktadır. Garanti Bankası internet bankacılığı başta olmak üzere kolay bir şekilde bu kredileri alabilir ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Odeabank 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

48 aylık vadeler ile az sayıda ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisi de Odeabank’tır. Odeabank ihtiyaç kredisinden yararlanabilmek için siz de hemen harekete geçebilir ve uygun ödemeli kredilerin sahibi olabilirsiniz.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 28 Mayıs 2016 - 8:01:42

Benzer Konular

Yukarı Çık