Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

36 Ay Vadeli 30.000 TL Kredi

36 ay vade ile kredi almak özellikle acil nakit sorunlarınızın çözümü için sizlere büyük bir katkı sağlamaktadır. 36 ay ödeme bakımından birçok kolaylık sunmaktadır. 30 bin TL alarak bu kredi borcunuzu 36 ay içerisinde ödeyebilirsiniz. Bu özellikte kredi veren bankalar arasında ING Bank yer almaktadır.

ING Bank’tan 30 bin TL’lik kredi alarak bu kredinizi 36 ay içerisinde ödeyebilirsiniz. Üstelik 1,38’lik faiz oranları sayesinde çok daha uygun bir kredinin sahibi olabilirsiniz. ING Bank kredisini almak için hemen bir ING Bank şubesine gelebilir veya ING Bank şubesiz bankacılığından yararlanabilirsiniz.

Kamu çalışanlarına özel olarak verilen kredileri sayesinde İş Bankası da 30 bin TL’lik kredilerini 36 ay vade ile vermektedir. 1,25’lik faiz oranları sayesinde hemen işlemlerinizi tamamlayabilir ve acil nakit sorunlarınızı çözebilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi olarak da İş Bankası 1,32’lik faiz oranlarıyla kredi vermektedir. Bu kredileri almak için yeterli kredi notunuzun olmasına dikkat ediniz. Garanti Bankası Bahar Kredisi de 30 bin TL’lik üst limit ile 36 aylık vadeler olarak alınabilmektedir. Bu kredinin faiz oranı da 1,37’dir.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 9 Mayıs 2016 - 12:49:44

Benzer Konular

Yukarı Çık