Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

300.000 tl ye Kadar Komisyonla Kredi Verilir

Acil krediye ihtiyacım var diyorsanız ve belirli bir oranda komisyon ödemeyi kabul ediyorsanız bu tam size göre.. Toplam limit 300.000 TL, istenen komisyon miktarı sizin ihtiyacınız olduğu rakama göre belirlenmektedir. Rakam yükseldikçe komisyon oranı düşmektedir.

Bankalardan istediği krediyi alamayan kişilerin başvurduğu alternatif kredi alma yöntemleri arasında komisyonla kredi bulunmaktadır. Kredi notunun düşük olması, gelir belgesinin olmaması veya sigortanın bulunmaması nedeniyle bankalardan alınamayan krediler, komisyon ve senet üzerinden verilebilmektedir. 300 bin TL’ye kadar komisyon üzerinden kredi alarak siz de nakit sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz.

Komisyonla Konut Kredisi

konut kredi

konut kredi

Özellikle konut kredileri için gerekli olan bu miktar, çok uygun komisyon oranlarıyla sizlere sunulmaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken şey ise bizimle iletişime geçmeniz. Yüzde 15 oranlarından başlayan komisyonlar, kredi üzerinden iki farklı şekilde alınabilir. İsterseniz sizin için bankadan kredi alınabilir ve bunun üzerinden sağlanan komisyon ile kredinizin teslim edilir.

Diğer bir yöntem ise paranızın direkt olarak elden iletilmesi ve komisyonun bu aşamada alınmasıdır. İki türde de karar sizindir.

Komisyonla Kredi Çıkartılır

Komisyonla kredi özellikle son dönemlerde bir çok şehirde tercih edilen bir işlemdir. Memurlar, işsizler, öğrenciler ve ev hanımları komisyonla veya senetle kredi almaktadır. En az bankalar kadar güvenli ve bankalardan daha karlı olan bu komisyon kredileri, sizleri beklemektedir.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 21 Nisan 2016 - 10:19:12

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Nedim dedi ki:

  Acil olarak 85000 TL ye ihtiyacım var sicilden dolayı alamıyorum.
  toplam aylık gelirim 7500

 2. Kemal dedi ki:

  Merhaba
  İstanbul’da özel sektörüde çalışan, maaşını düzenli alan birisiyim. Çeşitli bankalara kredi kartı ve kredi borçlarımı kapatıp tek elden ödemek istiyorum. Kredinizde bu amaç ile yararlanmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

 3. zafer dedi ki:

  Merhabalar 280.000 liraya ihtiyacım var evlilik ve iş kurmak için istiyorum makul bir komisyon ödemeyi kabul edebilirim, nasıl alabileceğim hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

 4. fevziye dedi ki:

  Acilen 10000 TL ye ihtiyacım var. Borçlarımı kapatıp rahatlıkla ödeyebilirim.

 5. aynur dedi ki:

  Lütfen çok acil 15 milyara ihtiyacımız var lütfen çok acil

 6. Eda dedi ki:

  Merhaba 260 bin tl ye ihtiyacımız var
  Çok acil olarak lazım
  bankalarla çalışamıyoruz
  Ankaradayız

 7. Ayşe dedi ki:

  20.000 tl kredi kullanmak istiyorum aylık 850 ödeyebilirim

 8. Çetin Asılbay dedi ki:

  Merhaba,20000 Tl ayda 500 TL geri ödeyebilirim.Yardımcı olmanızı rica ederim,bankalardan kredi çekemiyorum.

 9. turan dedi ki:

  Elden krediye ihtiyacım var yardımcı olacak

 10. Metin dedi ki:

  2000 TL aylık gelirim var. Sigortalı çalışanım. Aylık 500 TL seviyesinde senetler halinde rahatça ödeyebilirim. Bankalarda 2011 yılından beri kara listedeyim. 20.000 TL ye kadar kullanmak istiyorum.

 11. Salim dedi ki:

  Merhaba. Bana 140.000 tl lazım tüm hesapları tek çatı altında toplamak için. 6.500 tl maaş alıyorum. Tüm hesapları tek çatı altında topladığım takdirde aylık 4 bin tl civarında ödeme Yapabilirim. İyi gunler

 12. kevser dedi ki:

  İyi günler komisyonla kredi almak istiyorum ulaşabilir misiniz?

 13. Fatih AYDIN dedi ki:

  50.000 TL nakit lazım aylık 4000 TL gelirim var

 14. Ogün dedi ki:

  Kolay gelsin ben askeri personelim astsubayım yeni evlendim fakat borçlarımı ve kredilerimi düzenli ödeyemedim yasal takibe girdim o yüzden 30000 TL paraya ihtiyacım vari komisyonla yardımcı olur musunuz?

 15. arzu dedi ki:

  Çok acil nakite ihtiyacım var. Kredi notum düşük olduğundan kredi çekemiyorum. Teminat gösterebilecek mal varlığım yok. Eğer vade 36 ay ise 100 000 daha uzun vade olursa 200 000 tl ya ihtiyacım var. Eşim ve ben memuruz. Maaşlarımız 4100 er lira. Mail adresimden ulaşırsınız sevinirim. İstediğiniz komisyon oranı kabulümdür. Çok acil lütfen

 16. kemal dedi ki:

  Benim 400.000 TL gibi bir krediye ihtiyacım var koç holding grubunda çalışmaktayım. Gelirim iyi aylık ödemelerde sıkıntı olmaz

 17. şeyda dedi ki:

  Merhaba
  Kredi notum düşük olduğundan kredi çekemiyorum iş yeri açıcam belli bir miktara ihtiyacım var ana size bir türlü ulaşamıyorum 🙁 aldığın miktarı 3 4 ay içinde komple kapatacağım yardımcı olursanız dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

 18. Zeki dedi ki:

  20.000 tl için şartlar ve komisyon nedir?

 19. Kadir dedi ki:

  Kredi için yardımcı olurmusunuz? Ne yapmak gerekiyor

 20. Harun dedi ki:

  Kredi almak istiyorum nasıl hareket etmem gerekiyor

 21. emre dedi ki:

  Merhaba. Ben kredi çekemiyorum ve 50.000 TL’ye ihtiyacım var. Tüm borçlarımı kapatmak istiyorum. Aylık gelirim 3.100 TL’dir.

 22. Hatice dedi ki:

  Bu kredinizden faydalanmak istiyorum

Yukarı Çık