Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

24 Ay Vade İle 50.000 TL Kredi

24 ay vade ile geri ödemek kaydı ile en fazla 50 bin TL ye kadar kadar kredi alabilirsiniz. Daha fazla kredi alabilmeniz için ek teminatlar ve kefil gerekmektedir ve alması daha zordur bilmenizi isteriz ama 50 bine kadar daha makul bir kredi miktarını alma olasılığını daha yüksektir..

SGK lı bir işte çalışıyorsanız, kredi notunuz yüksek ve diğer bankalara olan borçlarınızdan dolayı hacizlik değilseniz, her bankadan kredi kullanmak imkanınız çok yüksek. Eğer kredi notunuzun düşüklüğü bankalar ile çalışamadığınızdan dolayı düşük ise, kredi başvurusu bulunmadan önce, bir bankadan limiti de düşük olsa bir kredi kartı alıp bir süre kullanmanız gerekir. Ödemelerinizi düzenli yaptığınız taktirde kredi notunuz hemen yükselmeye başlayacaktır. Kredi notunuz yükseldikten sonra istediğiniz bankanın şubesinden veya WEB sitesinden TC kimlik numaranızı, adınızı, soyadınızı, iletişim bilgilerinizi ve istediğiniz limiti yazarak göndermeniz yeterli.

İletişim bilgilerinize anında başvuru sonucunuz gelecektir. Hatta çoğu bankanın WEB sitesinden yapacağınız başvurunuzun olumlu gelmesi sonucunda kredinizi anında hesabınıza geçirip kullanmaya bile başlayabilirsiniz.  Daha önce bankalara olan borçlarınızdan dolayı hacizlik değilseniz, bankalardan 50.000 TL kredi çekmemeniz bir gibi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Kredi faiz oranları azda olsa bankadan bankaya değişmektedir. Her banka ister müşterisi olsun ister olmasın tüm kişileri kredi kullanmaları için cazip kampanyalar düzenlemektedir. Özellikle bayrama yakın bu günlerde, bayram ihtiyaçlarınız için ya da bayram tatilini değerlendirip tatil yapmak için nakit paraya ihtiyacınız olabilir.

TEB Bankası İhtiyaç Kredisi

TEB Bankası dan çekeceğiniz 50.000 TL lik kredi %1.27 faiz oranı ile 24 vade ile çekeceğiniz kredinin aylık ödemeleri 2500 TL olacaktır. Türkiye İş Bankası nda %1.30 faiz oranı ile, 5.000 TL lik krediniz 24 ay vade ile aylık ödemeleriniz 2570 TL olacaktır. Akbank ta %1.39 faiz oranı ile 24 ay vade ile çekeceğiniz 5.0000 TL nin aylık ödemesi de 2620 TL olacaktır. Diğer bankaların da faiz oranları hemen hemen aynıdır. 5.0000 TL ihtiyaç kredinizi isterseniz 36 ay vade ile çekip aylık ödemeleriniz daha az bir şekilde ödeyebilirsiniz. Tabi bu konuda karar sizin. Ama dediğim gibi bankalarda hiçbir sorununuz yok ise tüm bankalar sizin kredi başvurunuzu kesinlikle olumlu onaylar. Bankaların WEB sitelerinden de kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Bankaların tüm prosedürlerine bile katlanmadan kredinizi anında kullanabilirsiniz.

Kategori: TEB Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 7 Haziran 2016 - 9:47:21

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Ergün dedi ki:

    Benimde acil bir şekilde 25000 TL ihtiyacım var

  2. Eda dedi ki:

    Yararlanmak istiyorum biraz acil ihtiyacım var

  3. ali dedi ki:

    Aylık 4300 TL gelirim var 20.000 TL kredi istiyorum

Yukarı Çık