Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

2016 Ziraat Bayram Kredileri

Ramazan Bayram tatilinin 9 gün resmi tatil olarak ilan edilmesiyle birlikte herkes tatil rezervasyonları ve hazırlıkları yapmaya başladı bile. Peki nakit parası olmayıp tatil planları yapamayanlar veya bayram ihtiyaçlarını karşılamak için kara kara düşünenler vardır tabi ki. Ama sizde istediğiniz tatilinizi yapabilir veya bayram ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Eğer yüksek kredi notunuz var ise veya bankalara devam eden kredi borçlarınız yok ise, bir çok bankanın bayram kredilerinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz yerde tatilinizi gönül rahatlığı ile yaparak, dinlenmenin ve eğlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Tatil sonrasında kaç ay boyunca kredi ödeyeceğim diye düşünüyorsanız. Tatilini yapıp kendini yenileyen insanların anlatıklarını hayran hayran dinleyelim ki.  Neden  isteklerinizi erteleyesiniz ki.

Sanki bin kere mi dünyaya geliyoruz. İstediğimiz tatili yaparak, taksitlerini de azar azar ödeyebiliriz. Kampanyalarının size uygun olduğunu düşündüğünüz bankanın WEB sitesinden kolaylıkla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Özellikle, Ziraat Bankasının Bayram kredisinden yararlanabilirsiniz. Çekeceğiniz 15.000 TL yi %1.58 faiz oranları ile kullanabilirsiniz. Aylık ödemeleriniz 575 TL olacak şekilde gelecektir. İster aylık olarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz de 3 aydan 3 aya ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Bayram Kredisi 2016

Tamamen gelirinize göre düzenleyebilirsiniz. Karar sizin. Üç aylık ödemeleriniz de 1.750 TL ye gelmektedir. Ziraat Bankasının bu kampanyasından yararlanmak için, WEB sitesinden TC kimlik numaranızı, istediğiniz miktarı ve iletişim bilgilerinizi yazmanız yeterli. Birkaç dakika sonra kredi sonuç bilginiz size iletilecektir. Krediniz olumlu geldiği taktirde, size en yakın Ziraat Bankası şubesine, kimlik belgeniz ve gelir belgeniz ile gidip hazır olan kredinizi kullanabilirsiniz. Nakit paranız ile bayram tatilinizi veya ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuzdan da istediğiniz yerde ve saate kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Yada şubelerine gidip de başvurabilirsiniz. Yada kredi koşulları ile daha detaylı bilgi sahibi olmak için veya merak ettiğiniz sorularınız cevabını 0850 220 00 00 müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Kategori: Ziraat Bank, Ziraat Bank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 18 Haziran 2016 - 7:05:15

Benzer Konular

Yukarı Çık