Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

2016 Kredi Kartı Bayram Kampanyaları

2016 yılının ilk bayramını karşılamaya çok az bir süre kalan bankaların kredi kartları, sizler için özel kampanyalar hazırladı. Bu kampanyalar yavaş yavaş duyurulmaya başlandı. 2016 yılının en önemli avantajlarından birisi olan kredi kartı bayram kampanyaları sayesinde bu bayram, para derdi olmadan sevdiklerinizle birlikte güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Kredi kartlarının bayram kampanyaları sayesinde hemen hemen her alanda avantajların sahibi olabilirsiniz. Ramazan Bayramı için özel olarak düzenlenen kredi kartı bayram kampanyalarından haberdar olabilmek için bu yazımızı takip edebilirsiniz.

Ramazan Bayramı Kredi Kartı Kampanyaları 2016

ramazan bayramı kredi kartı kampanyaları 2016

ramazan bayramı kredi kartı kampanyaları 2016

Denizbank Bonus Kredi Kartı Bayram Kampanyası 2016

Denizbank Bonus Kart sayesinde bu bayramı çok daha mutlu bir şekilde geçirebilirsiniz. Türkiye’de ve yurt dışında toplamda 250 bin noktayla anlaşmalı olan Denizbank ile giyim, akaryakıt, eğitim ve kozmetik alanlarında yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde ekstra 3 taksit kazanma imkanına sahip olabilirsiniz. Denizbank Bank Bonus Kredi kartı kampanyaları sayesinde siz de birbirinden avantajlı noktaların sahibi olabilirsiniz.

2016 Yapı Kredi World Kart Bayram Kampanyası

Türkiye’nin en çok puan kazandıran kartı olan Yapı Kredi World kart özellikle akaryakıt alanında sağladığı avantajlar ile dikkat çekiyor. Petrol Ofisi noktalarında yapacağınız her 100 TL’lik akaryakıt alışverişlerinde 20 TL toplamda ise 100 TL bonus kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra Yapı Kredi World kart kozmetik ve diğer giyim kampanyalarında da sizlere ek taksit seçenekleri sunuyor. Bayram döneminde yapacağınız alışverişler içerisinde her harcamanız için ek 10 TL bonus kazanma kampanyasında da yakın zamanda Yapı Kredi ile duyurulacak.

Garanti Bankası Bonus Kart Bayram Kampanyası 2016

Puanı en bol kart olan Garanti Bankası Bonus kart ile siz de bayram döneminde keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Taksit erteleme, ek taksit gibi avantajlarının yanı sıra Garanti Bankası Bonus Kart, yapacağınız her 100 TL’lik alışverişte 20 TL’de bonus imkanı sunuyor. Bu bonuslarınızı isterseniz anında isterseniz de biriktirdikten sonra kullanabilirsiniz. Garanti Bankası Bayram kampanyalarının ilerleyen dönemlerde artarak devam etmesi bekleniyor. Şu an için sadece belirli kampanyaların duyurusu yapılmış durumda.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 16 Mayıs 2016 - 7:40:25

Benzer Konular

Yukarı Çık