Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

2016 Bankaların Bayram Kredisi Kampanyaları

Ramazan Bayramı’na az bir süre kala bankalar bayram krediler ile ilgili çalışmalarını şimdiden başlattı. Bu krediler henüz alınamasa da kredilerin taslakları ve genel bilgilerinin büyük bir çoğunluğu tamamlanmış oldu. Bayram ödemeleri içerisinde ertelemeli taksit veya eşit ödemeli taksit imkanlarından da yararlanabilirsiniz. 2016 yılının ilk bayramı olan Ramazan Bayramı bir çok masrafı da beraberinde getirmektedir. Akraba ziyaretlerinin yanı sıra çeşitli hediyeler, bayramlıklar ve harçlıklar derken masraflar önemli ölçüde artmaktadır. Bankalar da bu sloganın üzerinden ilerleyerek bayram kredisi kampanyalarını duyurmaktadır. Bayram aynı zamanda bir tatil fırsatıdır. Akrabaları ziyaret edebilmek için çok önemli bir fırsatı sizlere sunmaktadır. Uzaktaki akrabalarınızı uzun zamandır ziyaret etmiyorsanız bu bayram, kredi alarak masraf düşünmeden isteklerinizi yerine getirebilirsiniz. Hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu ederek huzurlu bir bayram geçirme şansına sahip olabilirsiniz. Bu yazımızda da sizler için en uygun bayram kredilerini derledik.

Ramazan Bayramı Kredisi Veren Bankalar 2016

ramazan bayramı kredileri 2016

ramazan bayramı kredileri 2016

Akbank Bayram Kredisi Kampanyası 2016

Akbank ile birlikte en yakın dini bayramımız olan Ramazan Bayramı’nı büyük bir coşku ile karşılayabilirsiniz. Akbank, bütün bir yıl boyunca ihtiyaçlarınızın karşılanabilmesi için çeşitli kredi ürünlerini sizlere sunmaktaydı. Bu sene de yılın en anlamlı günlerinde nakit desteği sağlamak için Ramazan Bayramı kredisi hazırlayan Akbank, bu krediyi almayı da iyice kolaylaştırdı. Akbank Bayram Kredisi kampanyası sayesinde siz de bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve nakit sorunlarınızı anında çözebilirsiniz. 24 aylık vadeler ile 25 bin TL olarak verilen bu krediler sayesinde 1,35’lik faiz oranlarını kullanabilirsiniz. Faiz oranlarının yanında ödeme avantajlarını da içeren Akbank Ramazan Bayramı kredisinin taksitlerini isterseniz ertelemeli isterseniz de eşit taksitli olarak ödeyebilirsiniz. Akbank Bayram Kredisi içerisinde yer alan ödemeleriniz sağlanması için otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Bununla birlikte bu krediye Akbank Direkt üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Eğer bir Akbank müşterisi iseniz müşteri numaranız sayesinde Akbank Direkt’e üye alarak kredi başvurularınızı anında hızlı bir şekilde yapma şansına sahip olursunuz.

Garanti Bankası 2016 Bayram Kredisi Kampanyası

Ramazan Bayramı’na daha süre olmasına rağmen Garanti Bankası nakit sorunlarınızın çözülmesi için kredi çalışmalarına şimdiden başladı. Bununla birlikte Kurban Bayramı kredisi de yolda ve çok yakında sizlerle olacak. Garanti Bankası ile bayram coşksunuu daha fazla yaşayabilirsiniz. Bu banka kredisi sayesinde acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve bayram nedeniyle oluşan bütün masraflarınızı kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz. Garanti Bankası Bayram Kredisi, Garanti Bankası’nın bütün şubeleri üzerinden başvuru yapabileceğiniz bir kredi. Garanti Bankası Bayram Kredisi’ne başvuru yapabilmek için bütün Garanti şubelerinin yanı sıra Garanti Bankası internet bankacılığı ve cep şubesini kullanabilirsiniz. Garanti Bankası Bayram Kredisi 36 aylık vadeler ile 30 bin TL’ye kadar verilebilmektedir. 1,35’lik faiz oranları ile ister 3 aylık minimum vadeden isterseniz de 36 aylık en üst vadeden kredi borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Ertelemeli veya eşit taksitli kredi ödeme imkanı da Garanti Bankası Bayram Kredisi Kampanyası içerisinde yer almaktadır. Bu kampanyalar sayesinde bütün nakit sorunlarınız bir dert olmaktan çıkmaktadır.

2016 Yapı Kredi Bayram Kredisi Kampanyası

Yapı Kredi ile bayramlar artık çok daha keyifli. Bayramın gelmesine henüz olmasına rağmen Yapı Kredi’nin kredi avantajlarına ve fırsatlarına göz atabilirsiniz. Bayram döneminde gerekli olan bütün para ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için 2016 yılına özel olarak hazırlanan Yapı Kredi bayram kredisi avantajlarını kullanabilirsiniz. Bu senenin en avantajlı kredilerinden birisi olan bu kredi sayesinde hayallerinizi ertelemeden ve ince hesap derdi yapmadan sevdiklerinizle birlikte mutlu ve huzurlu bir bayram geçirebilirsiniz. Yapı Kredi’nin bayram kredisi beraberinde çok fazla fırsat sunuyor. Bu krediyi düşük komisyon ücreti ile alarak kredinizi en az masrafla kapatabilirsiniz. Dosya masrafı veya kefil olmadan alınabilen bu kredi, 1,34’lük faiz oranlarını içermektedir. Ayrıca kredilerinizi 36 aylık ödemeler içerisinde kapatabilirsiniz. Minimum 3, maksimum 36 ay vade ile verilen bu krediler, sizlere ve sevdiklerinize çok güzel bir bayram yaşatacaktır. 2016 yılı için özel olarak düzenlenen bu kredi sayesinde Yapı Kredi şubelerine gelmeden her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayabilen kredilerden birisine sahip olabilirsiniz.

Denizbank Bayram Kredisi Kampanyası 2016

Bayram coşkusunu mutlu bir şekilde yaşayacağınız krediler yine Deniz’de. Denizbank bütün bir sene boyunca olduğu gibi bu sene de sizlere özel avantajlar sağlayacak bir bayram kredisi hazırladı. Bu bayram kredisi sayesinde siz de mutlu ve huzurlu bir bayram geçirebilirsiniz. Denizbank bayram kredisi 2016 avantajlarını kullanabilmek ve bu bayramdan mutlu bir şekilde yararlanabilmek için hemen bir Denizbank şubesine gelin. Denizbank şubesine gelme fırsatınız yoksa üzülmeyin. Denizbank internet bankacılığı ve mobil şubesi üzerinden de başvuru yaparak kredi cevabınızı beklemeye başlayabilirsiniz. Denizbank Bayram coşkusunu doyasıya yaşayabilmeniz için bu krediyi hazırlamıştır. Kredi 36 aylık ödeme seçeneklerini içeriyor. 1,36’lık faiz oranları sayesinde kredinizi çok daha kolay bir şekilde ödemenizi sağlıyor. Üstelik bu kredi sayesinde siz de Ramazan ve Kurban Bayramı’nı para derdi olmadan geçirebilirsiniz. Kredilerinizin artması durumunda da hemen sonraki dönemde bu paralarını kullanabilirsiniz. Denizbank Bonus kredi kartı alarak da Denizbank’ın özel bayram fırsatlarından yararlanma şansına sahip olursunuz ve sevdiklerinizle mutlu günler geçirirsiniz.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 16 Mayıs 2016 - 7:30:52

Benzer Konular

Yukarı Çık