Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

20 Yıl – 240 Ay Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar

Konut kredileri, ev sahibi olmak isteyen kişilerin alabileceği en uygun kredilerin başında gelmektedir. Bankaların üzerinde durduğu kredilerin başında konut kredileri gelmektedir. Bunun nedeni de konut kredilerinin hem geniş vadeler ile verilmesi hem de kredi limitlerinin yüksek olmasıdır. Konut kredisi alacak olan kişilerin vade imkanlarını ve faiz seçeneklerini dikkatli bir şekilde araştırması gerekmektedir. Konut kredileri, yapılan yeni vade düzenlemelerinden etkilenmemiştir. Kredilerin çok daha bilinçli bir şekilde kullanılması için kredi kurallarında kalıcı ve radikal değişiklikler yapılmıştır. Bunlar arasında, kredi notu ile birlikte kredilerin vadelerinde yapılan değişikliklerdir. Konut kredileri bu vade sınırlandırmalarından etkilenmemiştir. Genelde ihtiyaç kredileri, vade bakımından birtakım indirimler ile karşılaşmıştır. 240 aylık vadelerin yanı sıra Şekerbank 20 yıllık vadeler ile kredi vermektedir. Kredilerin alınmasında sonrasında pişmanlık yaşamamak için bütün kredilerin avantajlarının bilinmesi gerekiyor.

240 Ay Vadeli Konut Kredisi Veren Banka Var Mı?

Bunun için de bütün bankaların kredilerinin özelliklerinin görülmesi gerekmektedir. Konut kredileri ile birlikte siz de yeni bir ev sahibi olabileceksiniz. Ancak şu nokta bilinmelidir ki kredi bir şekilde alınabilir. Önemli ola kredilerin ödenme sürecidir. Bankalardan kredi alacak olan kişiler için defalarca kez yazılar yayımladık. Sitemiz üzerinde konut kredileri, taşıt kredileri ve ihtiyaç kredileri ile ilgili bilgiler edinebilirsiniz. Şimdi de 240 ay vade ile alınabilecek en uygun konut kredilerini bu yazımızda sizler için sunuyoruz.

Garanti Bankası Kiracıya Mortgage Kredisi

Mortagege kredis Avrupa’da uzun yıllar uygulandıktan sonra ülkemize de getirilen bir sistem olmuştur. Garanti Bankası da Mortgage sisteminden herkesin yararlanabilmesi için bir kredi ürünü üretmiştir. Garanti Bankası ile ev sahibi olmak için kira öder gibi kredi ödeyebilirsiniz. Bu kredinin özellikleri arasında 1,18’lik faiz oranları dikkat çekmektedir. Krediyi 250 bin TL’ye kadar alabilirsiniz.

Şeker Finans Konut Kredisi

20 ve 30 yıllık vadeler ile alabileceğiniz Şeker Bank kredisini 1,19’luk faiz oranları ile alabilirsiniz. Geniş vade imkanları ile Türkiye’de bir ilk olan Şeker Bank kredisi, 300 bin TL’ye kadar alınabiliyor.

Denizbank Mortgage

Mortgage kredisi veren bankalar arasında Denizbank da yer almaktadır. Denizbank bu kredide, 1,29’luk faiz oranlarını müşterilerine sunmaktadır. Kredinin vadesi 240 aydır.

Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 1 Haziran 2016 - 8:07:03

Benzer Konular

Yukarı Çık