Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

20 Ay Vadeli 2. El Araba

İkinci el araba piyasasında uygun vadeler ile araba almak çok önemlidir. Bunun için bankalar hem 0 km hem de ikinci el araçlar için krediler sağlamaktadır. Bankalardan alınan ikinci el araba kredilerinin bir diğer özelliği de 20 ay vadeler ile verilmesidir. 20 ay vade ile ikinci el araba kredisi alacağınız bankalar arasında Vakıfbank gelmektedir. Vakıfbank ikinci el taşıt kredisinde uygun vade oranları ile birlikte 40 bin TL’ye kadar kredi sunabilmektedir.

Vakıfbank tarafından verilen bu kredide kasko değeri 50.000.TL’yi aşan otomobiller için bedelin 50.000.-TL kadar olan kısmı için %70, 50.000.-TL’nin üstünde olan kısım için %50’sine kadar kredi verilmesi söz konusudur. Buna ek olarak isteyen kişiler için 48 aya kadar vade ile aylık, 3 aylık dönemler veya değişken taksitlerle geri ödeme seçenekleri vardır.

Bu krediyi almak isteyenlerden birtakım şartlar aranmaktadır. Bu şartlar arasında belirli ve düzenli bir geliri olan ve istihbaratı olumlu olan gerçek kişilere kullandırılması ilk kural olarak dikkat çekmektedir. Kredi alan kişiler Vakıfbank güvencesi ile birlikte hem hayat hem de trafik sigortası alma durumundadır.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 23 Mayıs 2016 - 9:37:18

Benzer Konular

Yukarı Çık