Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

20.000 TL 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

48 Ay vadeli ile 20.000 TL nakit ihtiyacınızı karşılamanız mümkündür. 20 bin TL limitle kredi almak isteyen kişilerin bankaların sağladığı ihtiyaç kredisi çeşitliliği nedeniyle karar vermesi çok zor olabilmektedir. Bu dönemde bankalardan alınacak kredilere çok kolay bir şekilde ulaşılması da bankalardan kredi alacak olan kişilerin sıkı bir araştırma yapmasını zorunluluk haline getirmektedir.

20 bin TL ile 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankaların başında ING Bank gelmektedir. ING Bank son dönemlerde sağladığı çeşitli krediler ile önemli bir müşteri kitlesinin sahibi olmuştur.

ING Bank 20 bin TL’lik ihtiyaç kredisi, 1,35’lik faiz oranları ile alınabilmektedir. Bu krediyi kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz. Diğer bir banka kredisi de Halkbank tarafından verilen 20 bin TL’lik, 48 ay vadeli ihtiyaç kredisidir. Bu krediyi almak isteyen kişilerin ödemek durumunda olduğu faiz oranları da 1,20 olarak belirlenmiştir.

Kredilerinizi Halkbank internet bankacılığı üzerinden kolay bir şekilde alabilirsiniz. Bu kredilere ek olarak Akbank’tan da 20 bin TL’lik 48 ay vadeli kredilerinizi 1,27’lik faiz oranları ile alabilirsiniz .İhtiyaç kredilerinin çeşitli olması seçim yapmayı zorlaştırsa da sizlerin seçeneklerini artırdığı için önemli bir durumdur.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 27 Mayıs 2016 - 12:16:33

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Mesut dedi ki:

  Kart borçlarımı kapamak için kullanmak istiyorum aylık düzenli taksitlerle ödeme yapabilirim

 2. Sebahattin SARI dedi ki:

  Bankaya olan borçlarımı bir yere toplamak için bana acil 30.000 TL lazım ayda 1.000 ile 1.250 arası ödeme yapabilirim bana ulaşırsanız sevinirim

 3. gamze dedi ki:

  Merhaba.Bankalarda kredi basvurularıma olumsuz yanıt alıyorum 20 mbin liraya ihtiyacım var aylık maksimum 500 lira şeklinde ödeme yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 4. nurtekin elçin dedi ki:

  Acil 20000 ihtiyacım var kamudan emekliyim Ziraatden maaş alıyorum noter tasdikli senetle istiyorum

 5. viramşabu dedi ki:

  Acil 15.000 tl’ye ihtiyacım var. Takipte dosyalarım olduğu için bankalardan kredi alamıyorum. Emekliyim ve düzenli emekli maaşım var. Ancak senet imzalayabilirim ve ayda düzenli 1.000 tl ödeyebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yukarı Çık