Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

18 Yaş Altı Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartlarında genel olarak buluna yaş sınırı 18 yaş üstü olsa da bazı bankalar kredi kartı başvurularında 18 yaş altındakiler için de başvuru kabul edebilmektedir. 18 yaş altı kredi kartı başvurusunu kabul eden bankalardan birisi de Vakıfbank’tır.

Vakıfbank Junior Kart ile 18 yaş altı kişilere kredi kartı vermektedir. Genel olarak Junior Kart sahipleri, bağlı olduğu hesaba yatan paralarını istedikleri gibi harcama şansına sahiptir. Bu kişiler kartlarıyla, hesaplarındaki bakiye kadar nakit çekebilir ve alışverişlerde Junior Kart’larını kullanarak yanlarında nakit taşıma derdine son verebilir. Vakıfbank Junior Kart sahiplerinin, kişiye özel şifreleri oluşmaktadır. Kişiler alışveriş yaparken ve nakit çekerken, bu şifreyi kullanma şansına sahip olur.

18 Yaşından Küçüklere Banka Hesabı Açılabilir Mi?

 

Kart sahipleri kartlarını kaybetseler bile şifreyi bilmeyen bir başkası kartı kullanamaz. Öte yandan anne veya babaların, kendi kimlik belgeleri ve çocuklarının kimlik belgesi ile en yakın bir VakıfBank Şubesi’ne gelerek Bireysel Ürün ve Hizmet Paketi Sözleşmesi’ni imzalamaları durumunda bu karta sahip olmaları mümkün olmaktadır.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 28 Kasım 2015 - 10:29:21

Benzer Konular

Yukarı Çık