Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

120 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2016

120 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2016: 120 ay vadeli ihtiyaç kredileri, bankaların sürekli olarak geliştirdiği bir kredi ürünüdür. Bunun nedeni de ihtiyaç kredilerin hem birçok seçeneğe birden yanı vermesi hem de bütün sezon boyunca alınabilmesidir. Bankaların kıyasıya rekabet halinde olduğu ihtiyaç kredileri, modern bankacılık yöntemlerinin de geliştirilmesi ile birlikte sizlere internet bankacılığını ve mobil bankacılık hizmetlerini de vermektedir. Bankalardan kolay bir şekilde kredi alınmasını önleyen kredi notu da genel olarak kredi kriterlerini standart hale getirmiştir. Türkiye’de kredi kartı ve kredi borçlularının sayısının milyonlara ulaşması, BDDK başta olmak üzere birçok kurumun radikal değişiklikler yapmasına neden olmuştur. Bankalara kredi notu şartı getiren yönetmelikle birlikte hem kredi kartlarında hem de kredilerde kullanılan vadelerde değişiklik yapılmıştır.

120 Ay vadeli krediler devam ediyor mu?

120 ay vadeli kredi lan kız bu mu

120 ay vadeli kredi alan kız bu mu

Eskiden çoğu banka ihtiyaç kredilerini 120 aylara varan vadeler ile verebilmekteydi. Kredi kartlarında ve kredilerde vade seçeneklerinin çok fazla olması, kredi ve kredi notu kullanma bilinci olmayan vatandaşlarımızda, bütçelerini aşan harcamalar yapmasına neden olmuştur. Böyle bir tespitten sonra kredi vadelerini düşüren BDDK, bankalara özel kampanyalar haricinde bu tarz ihtiyaç kredisi kullanma seçenekleri vermemektedir. Bu yazımızda özel kampanyalar ile verilen 120 ay vade ile kullanılabilen ihtiyaç kredileri yer alacaktır.

Yapı Kredi 120 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Çeşitli ihtiyaçlarınıza sağladığı çözüm yöntemleri ile birlikte çok önemli zamanlarda acil nakit desteği veren Yapı Kredi, 120 aylık vadeler ile kredi alınmasını sağlayan bankaların başında gelmektedir. Bu bankadan kredi alacak olan kişiler, 0,91’lik faiz oranları ile birlikte 120 ay vade ile 250 bin TL’ye kadar kredi sunmaktadır.

Garanti Bankası 120 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası tarafından sunulan bu ihtiyaç kredisinde 120 aylık vadeler 0,92’lik faiz oranlarıyla birlikte sunulmaktadır. Garanti Bankası şubelerine gelen kişilerin alabileceği bu kredi sayesinde rahat bir nefes alması mümkün olmaktadır.

Denizbank 120 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Denizbank ile 120 aylık vadeler eşliğinde kredi alabilir ve rahat bir kredi ödeme dönemi geçirebilirsiniz. Denizbank tarafından hem konut hem de ihtiyaç kredileri başlığında verilen bu kredi sayesinde 0,93’lük faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi alacak olan kişilerin gelir belgesine sahip olması gerekmekte. Ayrıca kredi notu da bu noktada çok önemli bir yere sahiptir.

Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 31 Mayıs 2016 - 8:03:47

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Saziyesicakbas dedi ki:

  120 ay vadeli 70.000 tlye ihtiyacım var tüm borç larimi kapatıp tek kredi odemekistiyorum han gi bankadan ala bilirim

  .cevap anlamadığım dan tekrar yazıyorum

 2. Tamer dedi ki:

  İyi günler bana kredi çıkmıyor kredi kullanacağım
  Bana yardımcı olursanız sevinirim.

 3. Hasan dedi ki:

  Ben alabilir miyim bilgisi olan var mı?

Yukarı Çık